Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Notino.cz

Notino.cz

10 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Notino.cz

Parfémy a kosmetika u největšího prodejce parfémů, možnost osobního odběru, expresního dodání za nejlepší ceny.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Notino.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Ostatní zboží 4 %
Výrobky značky Mediblanc 10 %

O obchodu Notino.cz

Původem českou společnost Notino (nejdříve pod názvem Parfums.cz) zabývající se internetovým prodejem parfémů založil v roce 2006 Michal Zámec v Brně. Dnes jde o velkou evropskou značku působící například na Slovensku, v Německu, Španělsku či Velké Británii.

 

Úspěchy Notino.cz

Obchod Notino.cz expandoval v průběhu let do 22 evropských zemí, i mimo náš kontinent. V současné době zaznamená eshop Notino na 170 milionů návštěv ročně a za stejné období úspěšně vyřídí na 6 milionů objednávek.

 

Notino.cz parfémy

Nabídka tohoto internetového obchodu je u nás opravdu bezkonkurenční. Vybírat můžete z více než 60 000 produktů, které pocházejí od 1500 značek. Jedná se o světové a renomované výrobce, jako např. Hugo Boss, Gucci, Dior, Chanel, Calvin Klein nebo třeba Davidoff. Obchod ale nezapomíná ani na méně známé značky, ba ani na regionální výrobce.

 

Další sortiment Notino.cz

Kromě špičkových parfémů, které tvoří jádro nabídky obchodu, zde můžete najít i celou škálu dalšího zboží souvisejícího s péčí o krásu. Nechybí kosmetika pro pleť i vlasy, potřeby pro intimní hygienu a líčení ani elektronika zahrnující mimo jiné fény, žehličky na vlasy a další důležité drobnosti.

 

Výhody nákupu na Notino.cz

K nákupu v internetovém obchodě Notino.cz neláká pouze široký výběr nebo nabídka exkluzivních parfémů za zajímavé ceny, ale i servis a výhody, které zákazník v eshopu získává. Za zmínku rozhodně stojí 90denní zkušební lhůta s garancí vrácení peněz.

Potěší i nízká cena dopravy. Pokud se rozhodnete pro osobní odběr na jednom z téměř 800 výdejních míst v ČR – zaplatíte pouze 49 Kč. A samozřejmě můžete taky kdykoli využít informační linku, kde se vám dostane odborné pomoci a rad pro výběr.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Notino.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Notino.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --