Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Lekarna.cz

Lekarna.cz

6 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Lekarna.cz

První internetový obchod pro vaše zdraví. Více než 32 000 produktů od 2 500 výrobců s informacemi pro správný výběr. Na Lékárna.cz nakoupíte výrobky pro zdraví i radost celé rodiny. Mají nejen léky, ale i kosmetiku, drogerii, dětské zboží nebo zdravé potraviny. Přijímají platby benefity, nabízí konzultace s lékárníkem a zaručují originální přípravky a rychlé dodání.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Lekarna.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu nebo zákazník, který naposledy nakoupil před více než 12 měsíci 6 %
Zákazník Lekarna.cz, který naposledy nakoupil před 6 až 12 měsíci 4 %
Zákazník Lekarna.cz, který naposledy nakoupil v posledních 6 měsících 2 %

O obchodu Lekarna.cz

Internetový portál Lekarna.cz vznikl už v roce 1999. Původně však vůbec nešlo o e-shop, nýbrž online poradnu informující o léčivech. Do současné podoby se společnost transformovala teprve o pár let později v roce 2003. Stále však jde o první online lékárnu v České republice.

 

Lekarna.cz pobočky a e-shop

Internetový obchod Lekarna.cz patří k nejlépe zásobeným ve svém odvětví a disponuje silným zázemím. Vedení společnosti sídlí v Praze, ale disponuje i rozsáhlými sklady v Chrudimi, kde se neustále nachází na 25 000 výrobků.

 

Doručení domů i osobní odběr

Doprava z e-shopu Lekarna.cz patří k cenově nejvýhodnějším u nás. Za pouhých 39 Kč si můžete zboží nechat doručit na jedno z 1400 výdejních míst „Zásilkovna“. Doprava Českou poštou stojí jen o 10 Kč víc. A co dál? Pokud nakoupíte za 1500 Kč nebo víc, budete mít dopravu zcela zdarma.

 

Jistota kvality

Lekarna.cz patří k nejlépe hodnoceným obchodům se zdravotními potřebami v České republice. Kromě velmi rychlého vyřizování objednávek se můžete spolehnout na 100procentní kvalitu každého zakoupeného produktu.

Lekarna.cz je certifikovaná Asociací pro elektronickou komerci (APEK) a je i registrovaným členem Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL). To jsou jen některé ze záruk spolehlivosti, serióznosti a dobrého nákupu.

 

Co můžete nakoupit?

Zboží v online obchodě Lekarna.cz je velmi přehledně seřazeno. Vybírat můžete podle konkrétních obtíží, ale i podle jiných parametrů – vždy ale jistě najdete to, co potřebujete. Lékárna nabízí nejenom klasická léčiva, ale taky výběr vitamínů, potravinových doplňků a dalších podpůrných prostředků.

Dočkáte se i zdravotnických pomůcek, kosmetiky, potřeb pro nejmenší děti, ale i chovatelského sortimentu.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Lekarna.cz

Speciální podmínky pro cashback u Lekarna.cz

Extra podmínka: Cashback nelze získat při platbě stravenkovými benefitními kartami, např.: Benefit Plus eStravenka, Sodexo Gastro Pass Card, Edenred Ticket Restaurant a další.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Lekarna.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --