Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Lekarna.cz

Lekarna.cz

4 % zpět z nákupu

Lekarna.cz

Upozornění - cashback je vyplácen pouze za první nákup novému zákazníkovi e-shopu Lekarna.cz. Cashback za nákup stávajícího zákazníka je bohužel nulový. Nulový cashback je též v případě použití slevového kupónu. 

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Lekarna.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Běžný nákup nového zákazníka obchodu 4 %
Nákup s použitím slevového kódu 0 %
Stávající zákazník obchodu 0 %

O obchodu Lekarna.cz

Internetový portál Lekarna.cz vznikl už v roce 1999. Původně však vůbec nešlo o e-shop, nýbrž online poradnu informující o léčivech. Do současné podoby se společnost transformovala teprve o pár let později v roce 2003. Stále však jde o první online lékárnu v České republice.

Lekarna.cz pobočky a e-shop

Internetový obchod Lekarna.cz patří k nejlépe zásobeným ve svém odvětví a disponuje silným zázemím. Vedení společnosti sídlí v Praze, ale disponuje i rozsáhlými sklady v Chrudimi, kde se neustále nachází na 25 000 výrobků.

Doručení domů i osobní odběr

Doprava z e-shopu Lekarna.cz patří k cenově nejvýhodnějším u nás. Za pouhých 39 Kč si můžete zboží nechat doručit na jedno z 1400 výdejních míst „Zásilkovna“. Doprava Českou poštou stojí jen o 10 Kč víc. A co dál? Pokud nakoupíte za 1500 Kč nebo víc, budete mít dopravu zcela zdarma.

Jistota kvality

Lekarna.cz patří k nejlépe hodnoceným obchodům se zdravotními potřebami v České republice. Kromě velmi rychlého vyřizování objednávek se můžete spolehnout na 100procentní kvalitu každého zakoupeného produktu.

Lekarna.cz je certifikovaná Asociací pro elektronickou komerci (APEK) a je i registrovaným členem Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL). To jsou jen některé ze záruk spolehlivosti, serióznosti a dobrého nákupu.

Co můžete nakoupit?

Zboží v online obchodě Lekarna.cz je velmi přehledně seřazeno. Vybírat můžete podle konkrétních obtíží, ale i podle jiných parametrů – vždy ale jistě najdete to, co potřebujete. Lékárna nabízí nejenom klasická léčiva, ale taky výběr vitamínů, potravinových doplňků a dalších podpůrných prostředků.

Dočkáte se i zdravotnických pomůcek, kosmetiky, potřeb pro nejmenší děti, ale i chovatelského sortimentu.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Lekarna.cz

Speciální podmínky pro cashback u Lekarna.cz

Extra podmínka: cashback je vyplácen pouze za první nákup novému zákazníkovi e-shopu Lekarna.cz. V případě použití slevového kódu bude cashback na přáni obchodu zamítnut!

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Lekarna.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --