Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Hodinky.cz

Hodinky.cz

8 % zpět z nákupu

Hodinky.cz

Hodinky všeho druhu - pánské, dámské, dětské, elegantní, sportovní - na výběr z tisíců druhů.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Hodinky.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 8 %
Stávající zákazník obchodu 5.6 %

O obchodu Hodinky.cz

Internetový obchod Hodinky.cz je jedním z jedenácti e-shopů zastřešených veleúspěšnou českou skupinou Vivantis a. s. O tom, jaký sortiment tento obchod nabízí, jistě nemůže být žádných pochyb…

Hodinky.cz – Vše pro váš čas!

Nechme nejdříve trochu promluvit čísla. Obchod Hodinky.cz odeslal za 18 let své existence na 223 000 zásilek a jen na portále Heureka.cz získal hodnocení (vesměs 100procentní) od téměř 15 000 zákazníků.

S portálem Heureka se pojí i další úspěch tohoto obchodu, a totiž umístění ve finále prestižní ankety „Shoproku“ v roce 2015.

Na adrese Hodinky.cz taky najdete více než 12 000 druhů zboží a jsou zde zastoupeny výrobky od 132 renomovaných značek z celého světa.

Vyberte si svou značku

Součástí sortimentu obchodu Hodinky.cz jsou dámské i pánské hodinky všech druhů – a to včetně sportovních, kapesních, vojenských nebo luxusních. Výběr zahrnuje i dětské modely, ale taky další druhy časoměrných zařízení. Například budíky a stolní či nástěnné hodiny.

A jaké značky na vás čekají? Tak třeba Watch, Citizen, Armani, Versus nebo i klasický český výrobce Prim.

Hodinky.cz vrácení zboží

Chcete si zboží v klidu vyzkoušet a prohlédnout? Můžete si jej objednat na pražskou pobočku firmy Vivantis. Pokud je to pro vás z ruky, budete mít i doma na zkoušení času víc než dost. Lhůta na vrácení bez udání důvodu je v případě obchodu Hodinky.cz celých 6 měsíců!

Hodinky.cz recenze a další výhody nákupu

Portál Hodinky.cz jistě není jediným svého druhu u nás, ale je v mnoha ohledech nejlepším – což vyplývá i z hodnocení nakupujících. Mezi výhody patří mimo jiné i mnoho možností dopravy a doručení zdarma při nákupu nad 2000 Kč. Zboží vám navíc může přijít už v den objednání. Taky popisy zboží jsou skutečně precizní a součástí obchodu je i obsáhlý, informativní magazín.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Hodinky.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Hodinky.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --