Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

DrMax.cz

DrMax.cz

10 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

DrMax.cz

Lékarny DrMax.cz patří mezi nejznámější a největší sít lékáren v ČR, možnost osobního odběru v 396 lékárnách. 

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu DrMax.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Ostatní zboží 3 %
Vybrané zboží privátní značky Apivita, Bebelo, Dr.Max, Uriage, Nuance, Equilibria, Skinexpert 10 %
Zboží označené jako Hit týdne 10 %

O obchodu DrMax.cz

Chcete nakupovat léky, vitamíny, výživové doplňky nebo různé zdravotní potřeby v klidu, bez front v lékárnách a za velice zajímavé ceny? Pak byste měli zadat do svého vyhledavače adresu Drmax.cz.

 

Drmax.cz eshop, ale i síť kamenných prodejen

Společnost Dr. Max není žádná okresní firma, ale síť lékáren evropského významu. S více než čtyřmi sty pobočkami jde o největšího prodejce léčiv v České republice. A počet nákupních prostor každoročně narůstá. Kromě naší země působí značka Dr. Max i v sousedním Polsku, na Slovensku, v Srbsku či Rumunsku a chystá vstup i na italský trh.

Za zmínku stojí, že se tato firma stala hned tři roky po sobě „nejdůvěryhodnější lékárnou v ČR“ – a to podle výzkumu renomované agentury STEM/MARK.

 

Drmax.cz produkty a servis

Internetový obchod Drmax.cz je prvotřídně zásobený a najdete zde nejrozsáhlejší sortiment léků, zdravotnických pomůcek a potřeb, ale i kosmetických přípravků a různých stravovacích doplňků nebo prostředků pro podporu zdraví. Na své si přijdou taky sportovci, rodiče nebo například senioři.

Nakupovat můžete i zboží za výhodné ceny a využít různých zajímavých akcí – jako je 1+1 nebo 3 za cenu 2 a další. Ať už vybíráte z běžné nabídky nebo zavítáte do kategorie „Výprodej“, vždy se můžete spolehnout na 100% kvalitu všech výrobků.

 

Možnost bezplatné dopravy

A další výhody? Pokud nakoupíte zboží v celkové hodnotě přesahující 999 Kč, získáte dopravu zdarma. Pokud nechcete čekat, až vám zboží doručí kurýrní služba, můžete využít možnost osobního odběru v některé ze stovek kamenných poboček, které najdete takřka v každém městě i mnoha menších obcích. Osobní odběr je zdarma vždy, stačí si zvolit nejbližší prodejnu a vyčkat na oznámení, že je vaše objednávka nachystaná.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na DrMax.cz

Speciální podmínky pro cashback u DrMax.cz

Upozornění: Některé zboží privátní značky Dr.Max, Nuance, Uriage, Equilibria, Bebelo, Skinexprest a ReviHair může být zařazeno obchodem do nižší cashbackové kategorie.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

DrMax.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --