Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Booking.com

Booking.com

4 % zpět z nákupu

Booking.com

Celosvětový a největší rezervačí systém, přes 1 milion možností ubytování, půl milionu rekreačních domů a apartmánů a více než 35 miliónu recenzí všech ubytování. Žádné rezervační poplatky a možnost storna zdarma.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Booking.com

Rok 1996 se stal přelomovým datem pro cestovatele a turisty z celého světa. Právě tehdy totiž vznikla revoluční platforma Booking.com. Ale byl to teprve začátek…

Co je Booking.com?

Booking.com je portál, který umožňuje vyhledávání a rezervaci ubytování online. Na těchto stránkách najdete přes 28 milionů nabídek ubytování! A kam můžete vyrazit? Do 150 tisíc destinací ve 230 zemích nebo krajích světa. Úžasné viďte.

V čem tkví ta genialita? Samozřejmě především v možnosti jednotlivé nabídky snadno porovnávat na jediném místě a vybrat si hotel, penzion, chatu nebo si pronajmout pokoj v soukromém bytě – a to přesně podle vámi zvolených parametrů.

Jak vyhledávat na Booking.com?

Při vstupu na hlavní stránku zadáte do vyhledavače kýženou lokalitu. Může to být stát, město, oblast, nebo dokonce i jediná ulice. Dále si vyberete požadované datum příjezdu a odjezdu a počet osob, případně pokojů. A pak už jen vybíráte z předložené nadílky.

Při procházení nabídek můžete vycházet i z řady dalších faktorů, požadavků a parametrů. Ve vyhledávacím filtru můžete zadat například cenové rozpětí, počet hvězdiček či druh stravování, ale zaměřit se můžete například i na dostupnost různých aktivit, pláže, vybavenost zařízení a další aspekty. Výsledky lze samozřejmě seřadit dle preferencí – podle ceny, hodnocení apod.

Výhodou je, že Booking.com je v češtině, takže orientace je snadná a pohodlná i pro jinými jazyky hůře vybavené osoby.

Booking.com recenze

Obzvlášť důležitou součástí Booking.com jsou uživatelské recenze. U každé nabídky je k dispozici bodové hodnocení (1-10) a zpravidla taky hodnocení slovní. Nemusíte se tudíž bát, že šlápnete vedle a zarezervujete si nevyhovující ubytování.

Booking.com lety, pronájem aut a další služby

Ačkoli je Booking.com primárně zaměřen na ubytování, v současnosti už nabízí i možnost rezervace letenek anebo i zajištění pronájmu vozidla či transferu z/na letiště. Tento portál tak dnes představuje takřka komplexní nástroj pro cestovatele všeho druhu.  

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Booking.com

Odměnu v podobě cashbacku vyplácí portál Hamty.cz a ne Booking.com! Cashback bude vyplacen jen v případě, že byla použita stejná karta při platbě jako při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku).

Cashback lze vyplatit i za nákup přes mobilní aplikaci Booking. Je nutné mít aplikace naistalovanou v telefonu předem vč. přihlášení do svého booking účtu. Po prokliku z Hamty.cz se Vám musí aplikace otevřít automaticky a rezervaci je pak nutné dokončit bez vypnutí aplikace. Pokud se Vám aplikace neotevře automaticky, nelze cashback uznat.

Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny a pohybuje se v rozmezí cca. 3-4 %.

K úspěšnému získání cashbacku je nutné mít v době rezervace zobrazeno logo Hamty.cz přímo na stránce booking.com v horní části obrazovky.


Jsme nejštědřejší cashback, vracíme vám nejvíce! Přesto můžou nastat situace, kdy cashback nemůžeme vyplatit:

  • za platbu DPH, poštovného a jiných poplatků
  • za platbu pomocí kreditů nebo jiných věnostních bodů
  • za nákup kreditů, dárkových poukazů a jiných podobných voucherů
  • za celý nákup v případě, že je při platbě použit cizí slevový kupón, který není uveden na Hamty.cz.

Pro správné připsání cashbacku prosím dbejte na to, aby proklik z Hamty.cz byl tím posledním před nákupem.
Kompletní výčet všech podmínek pro připsání cashbacku naleznete v Podmínkách užití ZDE.

Booking.com v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --