Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Booking.com

Booking.com

4 % zpět z nákupu

Booking.com

Celosvětový a největší rezervačí systém, přes 1 milion možností ubytování, půl milionu rekreačních domů a apartmánů a více než 35 miliónu recenzí všech ubytování. Žádné rezervační poplatky a možnost storna zdarma.

Upozornění - k úspěšnému získání cashbacku je nutné mít v době rezervace zobrazeno logo Hamty.cz přímo na stránce bookingu v horní části obrazovky. Je to jediný určující faktor k připsání cashbacku (bez ohledu na doplněk v prohlížeči nebo klikání na náš odkaz)!

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Booking.com

Rok 1996 se stal přelomovým datem pro cestovatele a turisty z celého světa. Právě tehdy totiž vznikla revoluční platforma Booking.com. Ale byl to teprve začátek…

 

Co je Booking.com?

Booking.com je portál, který umožňuje vyhledávání a rezervaci ubytování online. Na těchto stránkách najdete přes 28 milionů nabídek ubytování! A kam můžete vyrazit? Do 150 tisíc destinací ve 230 zemích nebo krajích světa. Úžasné viďte.

V čem tkví ta genialita? Samozřejmě především v možnosti jednotlivé nabídky snadno porovnávat na jediném místě a vybrat si hotel, penzion, chatu nebo si pronajmout pokoj v soukromém bytě – a to přesně podle vámi zvolených parametrů.

 

Jak vyhledávat na Booking.com?

Při vstupu na hlavní stránku zadáte do vyhledavače kýženou lokalitu. Může to být stát, město, oblast, nebo dokonce i jediná ulice. Dále si vyberete požadované datum příjezdu a odjezdu a počet osob, případně pokojů. A pak už jen vybíráte z předložené nadílky.

Při procházení nabídek můžete vycházet i z řady dalších faktorů, požadavků a parametrů. Ve vyhledávacím filtru můžete zadat například cenové rozpětí, počet hvězdiček či druh stravování, ale zaměřit se můžete například i na dostupnost různých aktivit, pláže, vybavenost zařízení a další aspekty. Výsledky lze samozřejmě seřadit dle preferencí – podle ceny, hodnocení apod.

Výhodou je, že Booking.com je v češtině, takže orientace je snadná a pohodlná i pro jinými jazyky hůře vybavené osoby.

 

Booking.com recenze

Obzvlášť důležitou součástí Booking.com jsou uživatelské recenze. U každé nabídky je k dispozici bodové hodnocení (1-10) a zpravidla taky hodnocení slovní. Nemusíte se tudíž bát, že šlápnete vedle a zarezervujete si nevyhovující ubytování.

 

Booking.com lety, pronájem aut a další služby

Ačkoli je Booking.com primárně zaměřen na ubytování, v současnosti už nabízí i možnost rezervace letenek anebo i zajištění pronájmu vozidla či transferu z/na letiště. Tento portál tak dnes představuje takřka komplexní nástroj pro cestovatele všeho druhu.  

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Booking.com

Speciální podmínky pro cashback u Booking.com

K úspěšnému získání cashbacku je nutné mít v době dokončení rezervace zobrazeno logo Hamty.cz přímo na stránce booking.com v horní části obrazovky. Je proto nutné udělat rezervaci z okna / panelu, které se vám otevře přímo po prokliku z Hamty.cz. V praxi se může stát, že máte otevřeno několik oken bookingu v rámci jednoho prohlížeče a v některých logo hamty.cz bude a v některých ne. Cashback lze připsat pouze v případě, že je rezervace dokončena právě v tom okně, kde je logo hamty.cz přítomné. Přítomnost loga hamty.cz v době dokončení rezervace je tak jediným určujícím faktorem k připsání cashbacku (bez ohledu na doplněk v prohlížeči).

Odměnu v podobě cashbacku vyplácí portál Hamty.cz a ne Booking.com! Cashback bude vyplacen jen v případě, že byla použita stejná karta při platbě jako při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku).

Cashback lze vyplatit i za nákup přes mobilní aplikaci Booking. Je nutné mít aplikaci naistalovanou v telefonu předem vč. přihlášení do svého booking účtu. Po prokliku z Hamty.cz se Vám musí aplikace otevřít automaticky a rezervaci je nutné dokončit bez vypnutí aplikace. Pokud se Vám aplikace neotevře automaticky, nelze cashback uznat.

Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny a pohybuje se v rozmezí cca. 3-4 % (drtivá většina transakcí má přesně 4% cashback).

Reklamace dodatečného cashbacku - pokud se vám transakce nezaznamená do 3 pracovních dnů od rezervace a zároveň máte v potvrzujícím e-mailu z Bookingu logo Hamty (ve spolupráci s Hamty.cz), napište nám na podpora@hamty.cz číslo rezervace a cashback Vám obratem doplníme (přibližně ve 2 % případů nedojde kvůli technickému omezení ze strany bookingu k automatickému spárování). 

 

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Návod jak získat cashback za nákup přes mobilní aplikaci obchodu

Cashback lze vyplatit i za nákup přes mobilní aplikaci Booking. Je nutné mít aplikaci naistalovanou v telefonu předem vč. přihlášení do svého booking účtu. Po prokliku z Hamty.cz se Vám musí aplikace otevřít automaticky a rezervaci je pak nutné dokončit bez vypnutí aplikace. Pokud se Vám aplikace neotevře automaticky, nelze cashback uznat.

Pro 100% spolehlivost záznamu však doporučujeme upřednostnit nákup přes klasický počítač (nebo mobilní stránky bookingu). Pokud budete mít na stránkách bookingu zobrazené logo Hamty.cz až do momentu potvrzení rezervace, cashback je 100% jistý. V mobilní aplikaci bookingu toto ověření skrz logo hamty.cz ještě před dokončením nákupu není. 

Booking.com v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --