Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Booking.com

Booking.com

4 % zpět z nákupu

Booking.com

Celosvětový a největší rezervačí systém, přes 1 milion možností ubytování, půl milionu rekreačních domů a apartmánů a více než 35 miliónu recenzí všech ubytování. Žádné rezervační poplatky a možnost storna zdarma.

Upozornění - k úspěšnému získání cashbacku je nutné mít v době rezervace zobrazeno logo Hamty.cz přímo na stránce bookingu v horní části obrazovky. Je to jediný určující faktor k připsání cashbacku (bez ohledu na doplněk v prohlížeči nebo klikání na náš odkaz)!

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Booking.com

Rok 1996 se stal přelomovým datem pro cestovatele a turisty z celého světa. Právě tehdy totiž vznikla revoluční platforma Booking.com. Ale byl to teprve začátek…

 

Co je Booking.com?

Booking.com je portál, který umožňuje vyhledávání a rezervaci ubytování online. Na těchto stránkách najdete přes 28 milionů nabídek ubytování! A kam můžete vyrazit? Do 150 tisíc destinací ve 230 zemích nebo krajích světa. Úžasné viďte.

V čem tkví ta genialita? Samozřejmě především v možnosti jednotlivé nabídky snadno porovnávat na jediném místě a vybrat si hotel, penzion, chatu nebo si pronajmout pokoj v soukromém bytě – a to přesně podle vámi zvolených parametrů.

 

Jak vyhledávat na Booking.com?

Při vstupu na hlavní stránku zadáte do vyhledavače kýženou lokalitu. Může to být stát, město, oblast, nebo dokonce i jediná ulice. Dále si vyberete požadované datum příjezdu a odjezdu a počet osob, případně pokojů. A pak už jen vybíráte z předložené nadílky.

Při procházení nabídek můžete vycházet i z řady dalších faktorů, požadavků a parametrů. Ve vyhledávacím filtru můžete zadat například cenové rozpětí, počet hvězdiček či druh stravování, ale zaměřit se můžete například i na dostupnost různých aktivit, pláže, vybavenost zařízení a další aspekty. Výsledky lze samozřejmě seřadit dle preferencí – podle ceny, hodnocení apod.

Výhodou je, že Booking.com je v češtině, takže orientace je snadná a pohodlná i pro jinými jazyky hůře vybavené osoby.

 

Booking.com recenze

Obzvlášť důležitou součástí Booking.com jsou uživatelské recenze. U každé nabídky je k dispozici bodové hodnocení (1-10) a zpravidla taky hodnocení slovní. Nemusíte se tudíž bát, že šlápnete vedle a zarezervujete si nevyhovující ubytování.

 

Booking.com lety, pronájem aut a další služby

Ačkoli je Booking.com primárně zaměřen na ubytování, v současnosti už nabízí i možnost rezervace letenek anebo i zajištění pronájmu vozidla či transferu z/na letiště. Tento portál tak dnes představuje takřka komplexní nástroj pro cestovatele všeho druhu.  

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Booking.com

Speciální podmínky pro cashback u Booking.com

K úspěšnému získání cashbacku je nutné mít v době dokončení rezervace zobrazeno logo Hamty.cz přímo na stránce booking.com v horní části obrazovky. Je proto nutné udělat rezervaci z okna / panelu, které se vám otevře přímo po prokliku z Hamty.cz. V praxi se může stát, že máte otevřeno několik oken bookingu v rámci jednoho prohlížeče a v některých logo hamty.cz bude a v některých ne. Cashback lze připsat pouze v případě, že je rezervace dokončena právě v tom okně, kde je logo hamty.cz přítomné. Přítomnost loga hamty.cz v době dokončení rezervace je tak jediným určujícím faktorem k připsání cashbacku (bez ohledu na doplněk v prohlížeči).

Odměnu v podobě cashbacku vyplácí portál Hamty.cz a ne Booking.com! Cashback bude vyplacen jen v případě, že byla použita stejná karta při platbě jako při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku).

Cashback lze vyplatit i za nákup přes mobilní aplikaci Booking. Je nutné mít aplikaci naistalovanou v telefonu předem vč. přihlášení do svého booking účtu. Po prokliku z Hamty.cz se Vám musí aplikace otevřít automaticky a rezervaci je nutné dokončit bez vypnutí aplikace. Pokud se Vám aplikace neotevře automaticky, nelze cashback uznat.

Cashback je vyplácen pouze za pobyty (ne letenky, pronájem aut, taxi apod.)

Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny. Naprostá většina rezervací má přesně 4% cashback, výjimečně se ale může připsat i menší odměna (0,1 - 3,9% cashback).

Reklamace dodatečného cashbacku - pokud se vám transakce nezaznamená do 3 pracovních dnů od rezervace a zároveň máte v potvrzujícím e-mailu z Bookingu logo Hamty (ve spolupráci s Hamty.cz), napište nám na podpora@hamty.cz číslo rezervace a cashback Vám obratem doplníme (přibližně ve 2 % případů nedojde kvůli technickému omezení ze strany bookingu k automatickému spárování). 

 

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Návod jak získat cashback za nákup přes mobilní aplikaci obchodu

Cashback lze vyplatit i za nákup přes mobilní aplikaci Booking. Je nutné mít aplikaci naistalovanou v telefonu předem vč. přihlášení do svého booking účtu. Po prokliku z Hamty.cz se Vám musí aplikace otevřít automaticky a rezervaci je pak nutné dokončit bez vypnutí aplikace. Pokud se Vám aplikace neotevře automaticky, nelze cashback uznat.

Pro 100% spolehlivost záznamu však doporučujeme upřednostnit nákup přes klasický počítač (nebo mobilní stránky bookingu). Pokud budete mít na stránkách bookingu zobrazené logo Hamty.cz až do momentu potvrzení rezervace, cashback je 100% jistý. V mobilní aplikaci bookingu toto ověření skrz logo hamty.cz ještě před dokončením nákupu není. 

Booking.com v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --