Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Booking.com

Booking.com

Slevy a slevové kupóny

Booking.com

Od 15. 7. 2023 nelze vyplácet za nákup na Bookingu cashback.

Nově na našich stránkách najdete speciální slevy a slevové kódy, které vám mohou zlevnit váš nákup ještě před placením. 

Veškerý čekající cashback za pobyty rezervované před 15. 7. 2023 bude řádně schválen, vždy do 60 dní po ukončení pobytu. 

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na Booking.com

-20%

AKCE

Slevy až -20% na pobyty pro registrované uživatele na Booking.com

Věrnostního programu Bookingu: Genius. První úroveň - 10%, druhá úroveň - 15%, třetí úroveň - 20%.

Získat slevu

Platí do odvolání

-10 %

AKCE

Sleva -10 % na pobyty označené logem Genius na Booking.com

Vytvořte si zdarma registraci na Bookingu a máte automaticky 10% slevu na všechny pobyty označené logem Genius.

Získat slevu

Platí do odvolání

O obchodu Booking.com

Rok 1996 se stal přelomovým datem pro cestovatele a turisty z celého světa. Právě tehdy totiž vznikla revoluční platforma Booking.com. Ale byl to teprve začátek…

 

Co je Booking.com?

Booking.com je portál, který umožňuje vyhledávání a rezervaci ubytování online. Na těchto stránkách najdete přes 28 milionů nabídek ubytování! A kam můžete vyrazit? Do 150 tisíc destinací ve 230 zemích nebo krajích světa. Úžasné viďte.

V čem tkví ta genialita? Samozřejmě především v možnosti jednotlivé nabídky snadno porovnávat na jediném místě a vybrat si hotel, penzion, chatu nebo si pronajmout pokoj v soukromém bytě – a to přesně podle vámi zvolených parametrů.

 

Jak vyhledávat na Booking.com?

Při vstupu na hlavní stránku zadáte do vyhledavače kýženou lokalitu. Může to být stát, město, oblast, nebo dokonce i jediná ulice. Dále si vyberete požadované datum příjezdu a odjezdu a počet osob, případně pokojů. A pak už jen vybíráte z předložené nadílky.

Při procházení nabídek můžete vycházet i z řady dalších faktorů, požadavků a parametrů. Ve vyhledávacím filtru můžete zadat například cenové rozpětí, počet hvězdiček či druh stravování, ale zaměřit se můžete například i na dostupnost různých aktivit, pláže, vybavenost zařízení a další aspekty. Výsledky lze samozřejmě seřadit dle preferencí – podle ceny, hodnocení apod.

Výhodou je, že Booking.com je v češtině, takže orientace je snadná a pohodlná i pro jinými jazyky hůře vybavené osoby.

 

Booking.com recenze

Obzvlášť důležitou součástí Booking.com jsou uživatelské recenze. U každé nabídky je k dispozici bodové hodnocení (1-10) a zpravidla taky hodnocení slovní. Nemusíte se tudíž bát, že šlápnete vedle a zarezervujete si nevyhovující ubytování.

 

Booking.com lety, pronájem aut a další služby

Ačkoli je Booking.com primárně zaměřen na ubytování, v současnosti už nabízí i možnost rezervace letenek anebo i zajištění pronájmu vozidla či transferu z/na letiště. Tento portál tak dnes představuje takřka komplexní nástroj pro cestovatele všeho druhu.  

Registrovat přes Google

-- Nebo --