Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Časté dotazy


Hamty hamty, ať máte víc než tamty! Staňte se Hamťákem či Hamťačkou a získejte dlouhodobé, až 50% slevy v e-shopech jako Bonprix.cz, Booking.com, Kasa.cz, Zoot.cz, Aliexpress.com, Pilulka.cz a stovkách dalších! Jsme nejštědřejší cashback na českém trhu – vracíme vám nejvíce!

 

Co je to Hamty.cz?

Hamty.cz je služba nejštědřejšího cashbacku na českém trhu. Zajistí vám až 30% slevu ve vašich oblíbených e-shopech. Sleva je připisována formou kreditu na váš Hamty účet. Našetřenou částku si můžete kdykoliv poslat na váš bankovní účet.
Příklady dlouhodobých slev:

Bonprix.cz  - 9 % zpět
Kasa.cz  - až 8 % zpět
AliExpress.com  - až 15 % zpět
Pilulka.cz  - až 10 % zpět
Booking.com  - 4 % zpět
Zoot.cz  - 2 % zpět

Čas od času pro vás přichystáme ještě vyšší slevy – sledujte náš mailing a Facebook!

Od e-shopů dostaneme odměnu za přivedeného zákazníka. Tu vám připíšeme na účet – celou. Opravdu celou! Takto to vidíme jako fér.

 

Jsme nejštědřejší cashback. Vracíme vám celou odměnu, kterou dostáváme od e-shopů. Z čeho ale pak žijeme?

Vracíme vám celou odměnu, kterou dostáváme od e-shopu. Ale z něčeho žít musíme, proto si účtujeme roční členství, které se počítá od data schválení první transakce. Cena ročního členství je v rozmezí 0 - 240 Kč a je hrazeno pouze z nastřádaných schválených peněz v daném roce. Nikdy nám nic neposíláte a nikdy po Vás nebudeme chtít žádné peníze.

Členství není strženo jednorázově, ale postupně. Při každé výplatě Vám vyplatíme polovinu schváleného cashbacku z nákupů, až do splacení celého ročního členství. Poté už z Vašeho cashbacku z daného roku nebudeme nic odečítat. Od Hamty získáváte 2x vyšší cashback, než u konkurence.

Proč to děláme? Tento způsob je výhodný pro všechny uživatele. Pokud nakupujete často, tak s Hamty.cz získáte mnohem více. Pokud byste za rok nakupovali málo, tak Vám vyplatíme obdobný cashback jako má konkurence. S Hamty.cz se nikdy nespletete.

Časté dotazy o poplatcích.

 

Co pro to musím udělat?

Stačí se zaregistrovat (např. přes Facebook), zabere to pár vteřin. Před každým nákupem vstoupit na stránky e-shopu přes hamty.cz. Abyste nezapomněli, nainstalujte si rozšíření, které vás při návštěvě e-shopu vždy upozorní. Rozšíření pro Chrome a Mozilla najdete zde.

 

Existují podobné služby na českém trhu?

Samozřejmě, existují. Nikdo vám ale nedá tak vysokou slevu. Srovnání největších služeb najdete zde.

 

Používám konkurenční službu – vyplatí se mi přejít k vám?

Rozhodně, od Hamty získáváte 2x vyšší cashback, než u konkurence. 

 

Jak je to výhodné?

Velmi, pokud nakupujete pravidelně. Pokud v e-shopech utratíte za rok např. 30 000 Kč, získáte částku 1 500 Kč. Bez ničeho, jenom přidáním Hamty.cz jako vstupní stránky.

 

Kdy mi připíšete cashback?

Do 2 pracovní dnů po nákupu vás budeme informovat o očekávané výši cashbacku. Ihned poté, co obchod potvrdí, že je objednávka zaplacená a nevrácena, schválíme Vám cashback. To většinou trvá od 2 do 6 týdnů, ve výjimečných případech i déle. Tuto informaci dostanete od nás e-mailem nebo najdete ve výpisu transakcí na stránce ZDE.

 

Jak si nechám vyplatit cashback?

Stačí zažádat v administraci a vložit číslo bankovního účtu. Vybírat můžete už od 1 Kč a peníze máte do tří pracovních dnů na účtu.