Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Časté dotazy


Hamty hamty, ať máte víc než tamty! Staňte se Hamťákem či Hamťačkou a získejte dlouhodobé, až 50% slevy v e-shopech jako Bonprix.cz, Mall.cz, lidl-shop.cz, Zoot.cz, Aliexpress.com, DrMax.cz a stovkách dalších! Jsme nejštědřejší cashback na českém trhu – vracíme vám nejvíce!

 

Co je to Hamty.cz?

Hamty.cz je služba nejštědřejšího cashbacku na českém trhu. Zajistí vám až 50% slevu ve vašich oblíbených e-shopech. Sleva je připisována formou kreditu na váš Hamty účet. Našetřenou částku si můžete kdykoliv poslat na váš bankovní účet. Příklady dlouhodobých slev:

Bonprix.cz  - 7 % zpět
DrMax  - až 10 % zpět
AliExpress.com  - až 15 % zpět
Pilulka.cz  - až 10 % zpět
Mall.cz  - 4 % zpět
Okay.cz  - až 5 % zpět
KnihyDobrovsky  - až 20 % zpět
+ 900 dalších obchodů  

Čas od času pro vás přichystáme ještě vyšší slevy – sledujte náš mailing a Facebook!

Od e-shopů dostaneme odměnu za přivedeného zákazníka. Tu vám připíšeme na účet – celou. Opravdu celou! Takto to vidíme jako fér.

 

 

Co pro to musím udělat?

Stačí se zaregistrovat (např. přes Facebook), zabere to pár vteřin. Před každým nákupem vstoupit na stránky e-shopu přes hamty.cz. Abyste nezapomněli, nainstalujte si rozšíření, které vás při návštěvě e-shopu vždy upozorní. Rozšíření pro Chrome a Firefox najdete zde.

 

Existují podobné služby na českém trhu?

Samozřejmě, existují. Nikdo vám ale nedá tak vysokou slevu. Srovnání největších služeb najdete zde.

 

Používám konkurenční službu – vyplatí se mi přejít k vám?

Rozhodně, od Hamty získáváte 2x vyšší cashback, než u konkurence. 

 

Jak je to výhodné?

Velmi, pokud nakupujete pravidelně. Pokud v e-shopech utratíte za rok např. 30 000 Kč, získáte částku 1 500 Kč (ilustrativní příklad). Bez ničeho, jenom přidáním Hamty.cz jako vstupní stránky.

 

Kdy mi připíšete cashback?

Do 2 pracovní dnů po nákupu vás budeme informovat o očekávané výši cashbacku. Ihned poté, co obchod potvrdí, že je objednávka zaplacená a nevrácena, schválíme Vám cashback. To většinou trvá od 2 do 8 týdnů, ve výjimečných případech i déle. Tuto informaci dostanete od nás e-mailem nebo najdete ve výpisu transakcí na stránce ZDE.

 

Jak si nechám vyplatit cashback?

Stačí zažádat v administraci a vložit číslo bankovního účtu. Vybírat můžete už od 1 Kč a peníze máte do 2 pracovních dnů na účtu.

 

Jsme nejštědřejší cashback. Vracíme vám celou odměnu, kterou dostáváme od e-shopů. Z čeho ale pak žijeme?

Vracíme vám celou odměnu, kterou dostáváme od e-shopu. Ale z něčeho žít musíme, proto si účtujeme roční členství, které se počítá od data schválení první transakce. Cena ročního členství je v rozmezí 0 - 240 Kč dle aktivity a je hrazeno pouze z nastřádaných schválených peněz v daném roce. Nikdy nám nic neposíláte a nikdy po Vás nebudeme chtít žádné peníze.

Členství není strženo jednorázově, ale postupně. Při každé výplatě Vám vyplatíme polovinu schváleného cashbacku z nákupů, až do splacení celého ročního členství. Poté už z Vašeho cashbacku z daného roku nebudeme nic odečítat. Od Hamty získáváte 2x vyšší cashback, než u konkurence.

Proč to děláme? Tento způsob je výhodný pro všechny uživatele. Pokud nakupujete často, tak s Hamty.cz získáte mnohem více. Pokud byste za rok nakupovali málo, tak Vám vyplatíme obdobný cashback jako má konkurence. S Hamty.cz se nikdy nespletete.

Časté dotazy o ročním členství.


Kolik utratíte za nákupy za 1 rok?

Cashback od Hamty.cz: 6000 Kč
Cashback od konkurence: 3000 Kč *
0 Kč
50 tis. Kč

Nemáte co řešit. Hamty.cz je pro Vás jasnou jedničkou, která Vám vyplatí ten nejštědřejší cashback.

* Vypočtený cashback je založen na průměrné provizi 6 %, kterou dávají e-shopy cashback portálům. Hamty.cz Vám ji dává celou, konkurenční cashbacky dávají polovinu. U cashbacku Hamty.cz je už roční členství zohledněno

Registrovat přes Google

-- Nebo --