Časté dotazy


Hamty hamty, ať máte víc než tamty! Staňte se Hamťákem či Hamťačkou a získejte dlouhodobé, až 30% slevy v e-shopech jako Bonprix.cz, Booking.com, Kasa.cz, Tchibo.cz, Zoot.cz, Aliexpress.com, Pilulka.cz a stovkách dalších! Jsme nejštědřejší cashback na českém trhu – vracíme vám nejvíce!

Co je to Hamty.cz?

Hamty.cz je služba nejštědřejšího cashbacku na českém trhu. Zajistí vám až 30% slevu ve vašich oblíbených e-shopech. Sleva je připisována formou kreditu na váš Hamty účet. Našetřenou částku si můžete kdykoliv poslat na váš bankovní účet.
Příklady dlouhodobých slev:

Bonprix.cz  - 9 % zpět
Tchibo.cz  - 8 % zpět
AliExpress.com  - 8 % zpět
Pilulka.cz  - 5 % zpět
Booking.com  - 4 % zpět
Zoot.cz  - 2 % zpět

Čas od času pro vás přichystáme ještě vyšší slevy – sledujte náš mailing a Facebook!

Od e-shopů dostaneme odměnu za přivedeného zákazníka. Tu vám připíšeme na účet – celou. Opravdu celou! Takto to vidíme jako fér.

Jsme nejštědřejší cashback. Vracíme vám celou odměnu, kterou dostáváme od e-shopů. Z čeho ale pak žijeme?

Připisujeme vám celou odměnu, kterou dostáváme od obchodů. Ponecháváme si prvních 240 Kč v každém roce. Ale pokud zjistíte, že by to pro vás bylo nevýhodné (třeba proto, že zrovna v zapojených e-shopech nakupujete málo), dostanete obdobné podmínky jako u jiných cashback portálů. S Hamty.cz se nespletete!

Časté dotazy o poplatcích.

Co pro to musím udělat?

Stačí se zaregistrovat (např. přes Facebook), zabere to pár vteřin. Před každým nákupem vstoupit na stránky e-shopu přes hamty.cz. Abyste nezapomněli, nainstalujte si rozšíření, které vás při návštěvě e-shopu vždy upozorní. Rozšíření pro Chrome a Mozilla najdete zde.

Existují podobné služby na českém trhu?

Samozřejmě, existují. Nikdo vám ale nedá tak vysokou slevu. Srovnání největších služeb najdete zde.

Používám konkurenční službu – vyplatí se mi přejít k vám?

Rozhodně, pokud v e-shopech utratíte 10 000 Kč za rok a více. Podívejte se na modelové srovnání cashback portálů.

Jak je to výhodné?

Velmi, pokud nakupujete pravidelně. Pokud v e-shopech utratíte za rok např. 30 000 Kč, získáte částku 1 500 Kč. Bez ničeho, jenom přidáním Hamty.cz jako vstupní stránky.

Kdy mi připíšete cashback?

Do 2 pracovní dnů po nákupu vás budeme informovat o očekávané výši cashbacku. Ihned poté, co obchod potvrdí, že je objednávka zaplacená a nevrácena, schválíme Vám cashback. To většinou trvá od 2 do 6 týdnů, ve výjimečných případech i déle. Tuto informaci dostanete od nás e-mailem nebo najdete ve výpisu transakcí na stránce ZDE.

Jak si nechám vyplatit cashback?

Stačí zažádat v administraci a vložit číslo bankovního účtu. Vybírat můžete už od 50 Kč a peníze máte do tří pracovních dnů na účtu.