Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Cedok.cz

Cedok.cz

0 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Cedok.cz

Čedok je nejstarší a jednou z největších českých cestovních kanceláří a klientům plní cestovatelském sny již přes 103 let. Od roku 2016 patří do polské skupiny ITAKA a hrdě staví na své tradici a přichází na trh s novými trendy, destinacemi a koncepty. Klienti si mohou vybírat z široké nabídky pobytových i poznávacích zájezdů po Česku, po Evropě i po celém světě, ať už letecky, autobusem, vlakem nebo vlastním automobilem. Za relaxem, poznáním, dobrodružstvím u moře i na lyžařských sjezdovkách se můžete dohromady vydat do více než stovky destinací a využít maximální servis profíků na cestování. Čedok zajistí i další doplňkové služby, od transferů, letenek, výletů v destinacích, ubytování i dovolené na míru, pronájmu automobilů, až po vyřízení cestovních víz nebo pojištění. Služby využívají jak individuální zákazníci, skupiny, ale i korporátní klientela. V posledních letech se zaměřuje na rozvoj odletů z regionálních letišť, na přímé lety do exotiky nebo na investice do digitalizace a technologií.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Cedok.cz

 

Za relaxem, poznáním, dobrodružstvím u moře i na lyžařských sjezdovkách se můžete dohromady vydat do více než stovky destinací a využít maximální servis profíků na cestování. Čedok zajistí i další doplňkové služby, od transferů, letenek, výletů v destinacích, ubytování i dovolené na míru, pronájmu automobilů, až po vyřízení cestovních víz nebo pojištění.

Last Minute a First Minute zájezdy: Pro ty, kdo plánují na poslední chvíli nebo naopak s předstihem, Čedok nabízí atraktivní last minute a first minute nabídky. Ideální pro šetřivé cestovatele.

Exotické destinace: Toužíte po dobrodružství v dalekých zemích? Čedok poskytuje zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Thajsko, nebo Karibik.

Lyžařské zájezdy: Pro milovníky zimních sportů má Čedok v nabídce lyžařské zájezdy do oblíbených středisek v Alpách a dalších lokalitách.

Pobytové a poznávací zájezdy: Ať už chcete relaxovat u moře nebo poznávat nová místa, Čedok nabízí pestrou paletu pobytových a poznávacích zájezdů.

Dovolená v České Republice: Pro ty, kdo preferují dovolenou blíže domova, nabízí Čedok také zájezdy po České republice.

Dovolená autem: Plaťte pouze za ubytování a další služby a dopravte se na místo po vlastní ose.

Zájezdy vlakem: Zájezdy po celé Evropě, zažijte švýcarské Alpy, chorvatské pláže a moře dalších zážitků.

Okružní plavby: Čedok nabízí okružní plavby na moderních výletních lodích Costa Cruises. Plavby norskými fjordy, perským zálivem či napříč Karibikem. Zažijete luxus s nezapomenutelnými západy slunce.

Cestovní pojištění a další služby: Kromě zájezdů poskytuje Čedok také cestovní pojištění, parkování na letišti, a možnost objednání výletů přímo v destinaci.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Cedok.cz

Speciální podmínky pro cashback u Cedok.cz

Za nákup na Cedok.cz nelze na Hamty.cz získat žádný cashback ani slevové kupóny.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Cedok.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --