Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Kontakt

Omlouváme se, pokud se Vám za nákup přes Hamty.cz nepřipsal žádný cashback. Přepošlete nám detaily objednávky dle návodu níže a my prověříme možné příčiny.


 • Na podpora@hamty.cz (kopírovat e-mail) nám stačí jen přeposlat úplně 1. e-mail z obchodu, který Vám přišel jako potvrzení přijetí objednávky vč. hlavičky. Celý přeposlaný e-mail by měl obsahovat:
  • čas přijetí e-mailu (většinou se rovná času nákupu)
  • číslo objednávky a cena
  • seznam zakoupeného zboží (kvůli případnému určení výše chybějícího cashbacku)
 • K e-mailu můžete připojit komentář, zejm. pokud:
  • nastaly jakékoliv komplikace při objednávce (problém při platbě, nedostupnost zboží atd.)
  • byl použit nějaký speciální slevový kód (a není to patrné v objednávce)
 • Poté Vám v co nejkratším čase odpovíme s řešením nebo dodatečnými dotazy

Každý obchod má jinou čekající lhůtu pro schválení cashbacku a není ovlivněna jen tím, že je zboží zaplacené. Níže si ověřte, jaký je odhad pro schválení ve Vašem obchodě. Pokud je čekající doba delší než odhadovaná, neváhejte nám napsat na podpora@hamty.cz (kopírovat e-mail) nebo přes formulář níže.Obchod Doba schválení

Obchod
Doba schválení

Omlouváme se, pokud je Váš cashback zamítnut. Obchod nám provizi za tento nákup zamítl, proto jsem byli nuceni zamítnout Váš cashback.
Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí?

 • Zboží nebylo zaplaceno nebo bylo vráceno.
 • Netypické objednávky - pokud jakýmkoliv způsobem dojde k úpravě objednávky, může být cashback zamítnut (např. výměna zboží, pozdější úpravy přes e-mail nebo na pobočce obchodu, rozdělení nebo spojení objednávek atd.). Stává se zejm. v případech, kdy reálně dokončená objednávka získá nové označení a původní objednávka provedena přes Hamty.cz tak není dokončena.
 • Při nákupu byla použita sleva nebo slevový kód, který není zveřejněn na Hamty.cz - v 90 % případů to nevadí, nicméně v případě, že Vám obchod poskytne slevu nebo jinou výhodu přímo, nedokážeme garantovat, že je tato sleva kompatibilní s cashbackem. Pokud máte k dispozici slevový kupón, který byl získán jinde než na Hamty.cz, ujistěte se, že Hamty.cz byl skutečně poslední web, který Vás přesměroval do obchodu. Šance, že se cashback připíše a schválí, je opravdu velká, nicméně bohužel ne 100%. Proklikem z Hamty.cz tak můžete jen získat.

Chcete objasnit zamítnutou transakci konkrétně? Neváhejte nám napsat. Vše urychlíte, pokud nám na e-mail podpora@hamty.cz (kopírovat e-mail) přepošlete potvrzení o zaplacení, případně fakturu.

Cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků (daně, recyklační poplatky atd.). U některých obchodů vyplácíme přesnou výši cashbacku, u některých obchodů naleznete slovíčko "až" - výše cashbacku se v tomto případě nejčastěji řídí dle kategorie, ve kterém jste v obchodě nakupovali. Výši cashbacku může také ovlivnit použitá sleva nebo slevový kupón.
Chcete objasnit konkrétní transakci? Neváhejte nám napsat přes formulář níže nebo na podpora@hamty.cz (kopírovat e-mail).

Nápady, stížnosti, dotazy - na vše Vám rádi odpovíme. Pište na podpora@hamty.cz (kopírovat e-mail) nebo použijte náš formulář níže.


Firemní údaje:
VELVET VISION s.r.o., Na vápence 2885/2a, 130 00 Praha 3,
ICO: 05228972 DIC: CZ05228972
Kontaktní údaje:
VELVET VISION s.r.o., Mánesova 27, Praha 2, 120 00
Registrovat přes google

-- Nebo --