Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

AboutYou.cz

AboutYou.cz

15 % zpět z nákupu

AboutYou.cz

Dámská, pánská a dětská móda v online. Doručení & vrácení zboží ZDARMA.

Upozornění - aktuálně nelze získat cashback z nákupu přes mobilní aplikaci AboutYou (pouze přes klasicý webový prohlížeč).

Upozornění na správný postup: pro získání cashbacku je nutné navštěvovat AboutYou pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (i když si jen prohlížíte zboží). U AboutYou nelze získat cashback dodatečně v případě, že se vám transakce nezaznamená automaticky do 2 dnů. Některé slevové kódy jsou u aboutyou s cashbackem neslučitelné (např. z akcí OnaDnes, DnyMarriane... a kódy začínající jménem)

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu AboutYou.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 15 %
Stávající zákazník obchodu 5 %

O obchodu AboutYou.cz

Módní obchod Aboutyou je na českém internetovém poli úplným nováčkem. V tomto původem německém eshopu můžeme nakupovat teprve od konce roku 2018. A na co se těšit? Především na obrovský výběr zboží od stovek značek.

Nová, ale dravá

Aboutyou.cz je mladá, ale rychle expandující firma. Na jejích stránkách můžete najít více než 70 000 produktů z oblasti módy. Výrobky pocházejí od renomovaných a světově známých značek, jako je Nike, Adidas, Levi’s, Calvin Klein, VANS a dalších. V nabídce ale naleznete i desítky méně známých a dostupnějších výrobců, včetně vlastní značky „About You“.

Sortiment Aboutyou.cz osloví muže i ženy

Obchod nabízí velký výběr módy a módních doplňků. Na své si přitom přijdou nejen dámy, ale i pánové a děti. Kromě samotného oblečení zde najdete i všemožné příslušenství zahrnující například batohy a kabelky, ale i hodinky, sluneční brýle, bižuterii a spousty pěkných drobností.

Výhody nákupu na Aboutyou.cz

Obchodů s módou je dnes jako máku a člověk by řekl, že další už se na český trh ani nevejde. Společnosti Aboutyou se to ale povedlo. A to nejen díky širokému výběru elegantní módy odpovídající nejnovějším trendům a vynikající kvalitě produktů.

Obchod nabízí i řadu výhod a dobrý zákaznický servis. Jedním z největších lákadel bude určitě bezplatná doprava, což u nás stále není zdaleka běžný jev. Veškeré náklady na přepravu hradí obchod Aboutyou.cz. A to není vše! Rychlost dodání je na vynikající úrovni.

Další specialitou je možnost vrácení zboží během následujících 100 dní, zatímco zákonná lhůta a standard u drtivé většiny českých internetových obchodů činí 14 dní.

Jaké má Aboutyou.cz recenze?

Zákazníci chválí nejenom rozsáhlý výběr špičkového zboží, ale právě i rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží i komunikaci obchodu.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na AboutYou.cz

V současné době není možné získat cashback za nákup přes mobilní aplikaci AboutYou.

Upozornění na správný postup: pro získání cashbacku je nutné navštěvovat AboutYou pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (i když si jen prohlížíte zboží). U AboutYou nelze získat cashback dodatečně v případě, že se vám transakce nezaznamená automaticky do 2 dnů. Některé slevové kódy jsou u aboutyou s cashbackem neslučitelné (např. z akcí OnaDnes, DnyMarriane... a kódy začínající jménem)


Jsme nejštědřejší cashback, vracíme vám nejvíce! Přesto můžou nastat situace, kdy cashback nemůžeme vyplatit:

  • za platbu DPH, poštovného a jiných poplatků
  • za platbu pomocí kreditů nebo jiných věnostních bodů
  • za nákup kreditů, dárkových poukazů a jiných podobných voucherů
  • za celý nákup v případě, že je při platbě použit cizí slevový kupón, který není uveden na Hamty.cz.

Pro správné připsání cashbacku prosím dbejte na to, aby proklik z Hamty.cz byl tím posledním před nákupem.
Kompletní výčet všech podmínek pro připsání cashbacku naleznete v Podmínkách užití ZDE.

AboutYou.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --