Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

AboutYou.cz

AboutYou.cz

15 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

AboutYou.cz

Dámská, pánská a dětská móda v online. Doručení & vrácení zboží ZDARMA.

Upozornění na správný postup: pro získání cashbacku je nutné navštěvovat AboutYou pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (i když si jen prohlížíte zboží). U AboutYou nelze získat cashback dodatečně v případě, že se vám transakce nezaznamená automaticky do 2 dnů. 

Cashback nelze vyplatit v případě využití jakéhokoliv slevového kupónu, který není zveřejněn na Hamty.cz. Pokud máte k dispozici cizí kupón, je nutné si vybrat buď cashback nebo slevový kupón.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu AboutYou.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 15 %
Stávající zákazník obchodu 2 %

O obchodu AboutYou.cz

Módní obchod Aboutyou je na českém internetovém poli úplným nováčkem. V tomto původem německém eshopu můžeme nakupovat teprve od konce roku 2018. A na co se těšit? Především na obrovský výběr zboží od stovek značek.

 

Nová, ale dravá

Aboutyou.cz je mladá, ale rychle expandující firma. Na jejích stránkách můžete najít více než 70 000 produktů z oblasti módy. Výrobky pocházejí od renomovaných a světově známých značek, jako je Nike, Adidas, Levi’s, Calvin Klein, VANS a dalších. V nabídce ale naleznete i desítky méně známých a dostupnějších výrobců, včetně vlastní značky „About You“.

 

Sortiment Aboutyou.cz osloví muže i ženy

Obchod nabízí velký výběr módy a módních doplňků. Na své si přitom přijdou nejen dámy, ale i pánové a děti. Kromě samotného oblečení zde najdete i všemožné příslušenství zahrnující například batohy a kabelky, ale i hodinky, sluneční brýle, bižuterii a spousty pěkných drobností.

 

Výhody nákupu na Aboutyou.cz

Obchodů s módou je dnes jako máku a člověk by řekl, že další už se na český trh ani nevejde. Společnosti Aboutyou se to ale povedlo. A to nejen díky širokému výběru elegantní módy odpovídající nejnovějším trendům a vynikající kvalitě produktů.

Obchod nabízí i řadu výhod a dobrý zákaznický servis. Jedním z největších lákadel bude určitě bezplatná doprava, což u nás stále není zdaleka běžný jev. Veškeré náklady na přepravu hradí obchod Aboutyou.cz. A to není vše! Rychlost dodání je na vynikající úrovni.

Další specialitou je možnost vrácení zboží během následujících 100 dní, zatímco zákonná lhůta a standard u drtivé většiny českých internetových obchodů činí 14 dní.

 

Jaké má Aboutyou.cz recenze?

Zákazníci chválí nejenom rozsáhlý výběr špičkového zboží, ale právě i rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží i komunikaci obchodu.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na AboutYou.cz

Speciální podmínky pro cashback u AboutYou.cz

S cashbackem nelze kombinovat kupóny, které nejsou zveřejněné na Hamty.cz.

Upozornění na správný postup
: pro získání cashbacku je nutné navštěvovat AboutYou pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (i když si jen prohlížíte zboží). U AboutYou nelze získat cashback dodatečně v případě, že se vám transakce nezaznamená automaticky do 2 dnů. 

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

AboutYou.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --