Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

ZOOT.cz

ZOOT.cz

8 % zpět z nákupu

ZOOT.cz

TOP módní obchod ZOOT nabízí originální a neotřelé zboží odrážející světové trendy v mnoha i méně známých značek. Kvalitně a za rozumné ceny. Mnoho výdejních míst, možnost zboží vrátit do 90 dnů bez platby poštovného je jeden z mnoha benefitů Zoot.cz.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na ZOOT.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

-20 %

KUPON

Slevový kód -20 % na ZOOT.cz

Neplatí na partnerský prodej.

Zobrazit kód

Platí do 21.05.2022

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu ZOOT.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Nezlevněné zboží 8 %
Zlevněné zboží 6 %

O obchodu ZOOT.cz

Český internetový obchod Zoot.cz se dnes těší velkému zájmu zákazníků. Svůj koncept už dokonce „vyváží“ do dalších zemí Evropy. Co tento e-shop odlišuje od ostatních módních prodejců?

 

Zoot.cz ví, co zákazník potřebuje

Hlavní výhodou nakupování na Zoot.cz není obrovský výběr zahrnující tisíce druhů zboží od 300 světových i domácích značek ani vysoká rychlost vyřízení a odeslání objednávky díky obrovským skladům, ve kterých se ukrývá téměř 600 000 výrobků. Jde hlavně o přístup k zákazníkovi.

 

Objednejte, co se vám zalíbí, odneste si jen to nejlepší

Vstřícnost při nakupování na Zoot.cz je nadstandardní. Tento obchod spojuje pohodlí internetového nakupování s nenahraditelnou možností vidět a vyzkoušet si oblečení na vlastní oči a kůži. Jak to funguje?

Do některé z tzv. „výdejen radosti“, které se nacházejí ve většině větších měst (je jich už 27), si můžete objednat jakékoli zboží, třeba i více velikostí a barev. Na místě si je pak vyzkoušíte a vezmete si jen to, co vám bude sedět. Za zbytek neplatíte nic.

Samozřejmě můžete nakupovat, i když nemáte žádnou „výdejnu radosti“ v blízkosti domova. Zoot.cz vám zboží pošle ihned, ale máte 30 dní na vyzkoušení a případné vrácení.

 

Zoot.cz šaty, boty, plavky i vybavení do domácnosti

Na stránkách Zoot.cz najdete především oblečení a další módní prvky – včetně spousty doplňků. Vyberou si nejen dámy, ale i pánové a děti. Garderobu pro každou příležitost můžete nakoupit za atraktivní ceny a od své oblíbené značky. Kromě toho se můžete podívat i na textilie, dekorace, ale i praktické vybavení do bytu.

 

Zoot.cz sleva i výprodej každý den

V kategorii „výprodej“ najdete skvělé, módní kousky, které jsou často zlevněné i o 70 nebo více procent. A nabídka se neustále aktuálně obměňuje.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na ZOOT.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes Google

-- Nebo --