Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

ZOOT.cz

ZOOT.cz

8 % zpět z nákupu

ZOOT.cz

TOP módní obchod ZOOT nabízí originální a neotřelé zboží odrážející světové trendy v mnoha i méně známých značek. Kvalitně a za rozumné ceny. Mnoho výdejních míst, možnost zboží vrátit do 90 dnů bez platby poštovného je jeden z mnoha benefitů Zoot.cz.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu ZOOT.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nezlevněné zboží 8 %
Zlevněné zboží 6 %

O obchodu ZOOT.cz

Český internetový obchod Zoot.cz se dnes těší velkému zájmu zákazníků. Svůj koncept už dokonce „vyváží“ do dalších zemí Evropy. Co tento e-shop odlišuje od ostatních módních prodejců?

 

Zoot.cz ví, co zákazník potřebuje

Hlavní výhodou nakupování na Zoot.cz není obrovský výběr zahrnující tisíce druhů zboží od 300 světových i domácích značek ani vysoká rychlost vyřízení a odeslání objednávky díky obrovským skladům, ve kterých se ukrývá téměř 600 000 výrobků. Jde hlavně o přístup k zákazníkovi.

 

Objednejte, co se vám zalíbí, odneste si jen to nejlepší

Vstřícnost při nakupování na Zoot.cz je nadstandardní. Tento obchod spojuje pohodlí internetového nakupování s nenahraditelnou možností vidět a vyzkoušet si oblečení na vlastní oči a kůži. Jak to funguje?

Do některé z tzv. „výdejen radosti“, které se nacházejí ve většině větších měst (je jich už 27), si můžete objednat jakékoli zboží, třeba i více velikostí a barev. Na místě si je pak vyzkoušíte a vezmete si jen to, co vám bude sedět. Za zbytek neplatíte nic.

Samozřejmě můžete nakupovat, i když nemáte žádnou „výdejnu radosti“ v blízkosti domova. Zoot.cz vám zboží pošle ihned, ale máte 30 dní na vyzkoušení a případné vrácení.

 

Zoot.cz šaty, boty, plavky i vybavení do domácnosti

Na stránkách Zoot.cz najdete především oblečení a další módní prvky – včetně spousty doplňků. Vyberou si nejen dámy, ale i pánové a děti. Garderobu pro každou příležitost můžete nakoupit za atraktivní ceny a od své oblíbené značky. Kromě toho se můžete podívat i na textilie, dekorace, ale i praktické vybavení do bytu.

 

Zoot.cz sleva i výprodej každý den

V kategorii „výprodej“ najdete skvělé, módní kousky, které jsou často zlevněné i o 70 nebo více procent. A nabídka se neustále aktuálně obměňuje.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na ZOOT.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

ZOOT.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --