Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Zoohit.cz

Zoohit.cz

5 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Zoohit.cz

Chovatelské potřeby pro domácí zvířata. Jeden z nějvětších internetových obchodů v Evropě nabízí v ČR cashback za každý Váš nákup - nabízí krmivo pro kočky a psy, škrabadla, pelíšky a vše na co si vzpomenete.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Zoohit.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nový zákazník Zoohit.cz (1. až 3. objednávka) 5 %
Stálý zákazník Zoohit.cz (4-399 objednávek) 1 %
Zákazník se 400 a více objednávkami na Zoohit.cz, netypický zákazníky, B2B apod. (rozhodnutí o zařazení do této skupiny je plně na straně obchodu) 0 %

O obchodu Zoohit.cz

Každý chovatel chce pro svá zvířátka to nejlepší. A ačkoli to bude znít jako reklama; na Zoohit.cz to nejlepší opravdu najde. Už jen proto, že se zde nachází na 8000 produktů.

 

Zoohit.cz pro psy, kočky i ostatní přátele člověka

Internetový obchod Zoohit.cz nabízí špičková krmiva pro domácí mazlíčky od světových výrobců. A najdete zde i další zajímavé věci. Třeba prostředky pro boj s parazity, vitamínové příkrmy a doplňky stravy, ale i pelíšky, škrabadla a další hračky a potřeby.

 

Zoohit.cz Tigerino, Bosch, Rinti i další známé značky

Jaká krmiva a další produkty můžete na Zoohit.cz koupit? Pro pejsky jsou to například suchá krmiva Bosch, jejichž receptura je založena na nejmodernějších vědeckých poznatcích. Pokud naopak patříte mezi tradicionalisty, jistě vás zaujme značka Wolf of Wilderness – ta nabízí krmiva vyvinutá podle přirozené stravy vlků. Poctivou porci masa pak skrývají krmiva Rinti.

Majitele koček se pro změnu mohou těšit na krmiva Royal Canin, Purizon, Felix, Miamor, Almo Nature nebo třeba Josera a mnohé další. Nechybí ani oblíbené kočičí steliva (tzv. kočkolity) značek jako Tigerino nebo třeba Catsan.

 

Nákup s výhodnou dopravou

Kdo by nechtěl nakupovat přes internet a nemuset přitom platit dopravu? Zoohit.cz vám to umožní. Stačí nakoupit za více než 699 Kč a obchod vám zboží doručí až domů zdarma. Pokud si své nákupy naplánujete dopředu, určitě pro vás nebude problém tuhle přívětivou částku překročit.  

 

Zoohit.cz recenze a zkušenosti

Německá společnost Zoohit vznikla v roce 1999 coby zásilkový obchod ještě pod názvem Zooplus. Na český trh vstoupila o deset let později už jako moderní společnost nabízející internetový prodej. Dnes u nás patří k zákaznicky nejoblíbenějším obchodníkům ve svém oboru.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Zoohit.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Zoohit.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --