Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Sparkl.cz

Sparkl.cz

20 % zpět z nákupu

Sparkl.cz

SPARKL nabízí možnost vytvořit jedinečné dárky pro všechny, které již nebaví standardní dárky. Můžete se stát hlavními hrdiny své vlastní knihy. Individuálně vytvořené postavy a vybrané scény se spojí do nádherné knihy, srdečného a jedinečného dárku. S pohádkovými knížkami Tiny Tales se ti nejmenší mohou stát pohádkovými hrdiny prostřednictvím nádherné, barevné knihy, která bude zaručeně zdrojem hrdosti a radosti pro nejmenší po dlouhá léta. Společně strávený čas je ten největší dárek – Love Cards vám umožní obdarovat své blízké malými pozornostmi ve formě kupónové knížky. Každý z 20 kuponů si obdarující může vybrat a přizpůsobit tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho vztahu. Abyste měli možnost strávit spolu ještě více času, můžete si zakoupit také stírací plakáty zážitků, které obsahují 100 zážitků na vybrané téma.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na Sparkl.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Sparkl.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes Google

-- Nebo --