Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Prozdravi.cz

Prozdravi.cz

10 % zpět z nákupu

Prozdravi.cz

Populární obchod se zdravou výživou, vitamíny a doplňky stravy. Vše pro zdravý životní styl, hubnutí nebo pro vylepšení imunity.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Prozdravi.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 7 %
Stávající zákazník obchodu 4.9 %
Zboží značky Natural Medicaments - nový zákazník 10 %
Zboží značky Natural Medicaments – stávající zákazník 7 %

O obchodu Prozdravi.cz

Někteří lidí ponechávají otázku vlastního zdraví spíše náhodě. Pokud ale patříte mezi ty, kteří o zdraví svém nebo svých blízkých přemýšlejí, bude pro vás obchod Prozdravi.cz svatým grálem.

 

Prozdravi.cz – tisíce položek a recenzí, léta práce odborníků

Internetový obchod Prozdravi.cz je součástí silné skupiny Vivantis a. s. Díky tomu disponuje zázemím, které umožňuje poskytování služeb v maximální kvalitě. S prodejem prostředků pro zdraví, ale i krásu, má tento e-shop už 18leté zkušenosti.

Každý produkt zařazený v nabídce je vybrán a schválen odborníky v daném oboru. A tito profesionálové jsou neustále k dispozici i v bezplatné online poradně. O kvalitě zboží se můžete přesvědčit i z více než 3000 recenzí, které jsou na stránkách dostupné.

 

Inspirujte se na webu Celostnimedicina.cz

Internetový obchod Prozdravi.cz skýtá sám o sobě spoustu rad, informací a inspirace, ale pokud je vám filozofie tohoto portálu blízká, určitě navštivte i příbuzný web Celostnimedicina.cz, který je s e-shopem propojen.

 

Co můžete nakoupit?

Prozdravi.cz nabízí na 7 500 druhů zboží od více než 450 výrobců. Na nedostatek možností si proto v žádném případě nelze stěžovat. Součástí sortimentu jsou různé výživové doplňky, vitamíny a minerály, speciální čaje, ale i kosmetika, ba i různé potřeby a pomůcky pro podporu zdraví.

Velmi příjemná je orientace v e-shopu. To své si najdou i návštěvníci, kteří se v dané tématice příliš neorientují. Vyhledávat totiž můžete podle problémů, které vás trápí – a taky podle konkrétních částí těla. Potřebujete „potravu“ pro mozek nebo něco na posílení jater? Není problém.

 

Prozdravi.cz recenze

Díky profesionálnímu přístupu, výběru, poradenství, organizaci kategorií a taky perfektním popisům u každého druhu zboží, jsou zákaznické recenze na Prozdravi.cz vynikající.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Prozdravi.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Prozdravi.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --