Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Pilulka.cz

Pilulka.cz

2 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Pilulka.cz

Online lékárna - jedna z největších v ČR se širokým sortimentem léků, výživových doplňků, dětských a kojeneckých potřeb, kosmetiky.

Upozornění: cashback nelze vyplatit v případě využití jakéhokoliv slevového kupónu, který není zveřejněn na Hamty.cz. Pokud máte k dispozici cizí kupón, je nutné si vybrat buď cashback nebo slevový kupón.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na Pilulka.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Pilulka.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Objednávky bez použití slevového kuponu 2 %
Nákup s použitím slevového kódu, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz 0 %

O obchodu Pilulka.cz

Kašel, horečku, bolesti i jiné akutní nebo chronické obtíže může do 60 minut vyřešit Pilulka. Není to totiž jen tak ledajaká „pilulka“, ale řetězec lékáren, který jako první zavedl v České republice službu známou jako „same day delivery“ – neboli doručení v den objednání. A to není vše…

 

Co je to Pilulka?

Společnost Pilulka provozuje od roku 2015 u nás i na Slovensku síť prodejen léků a zdravotnických potřeb. V současnosti už má tato firma několik stovek poboček, které můžete navštívit ve všech větších (a často i menších) městech v obou státech.

Pokud vás ale trápí nemoc a nechcete opouštět pohodlí svého domova a postele, stačí do svého prohlížeče napsat adresu internetového obchodu Pilulka.cz.   

 

Pilulka.cz eshop se spoustou výhod

V eshopu tohoto řetězce najdete volně dostupné léky a prostředky na všechny nemoci a neduhy. Součástí sortimentu jsou i doplňky stravy, vitamíny, čaje a speciální potraviny, potřeby pro sportovce, zdravotnický materiál a mnoho dalšího.

Online lékárna mile překvapí přehledností a několika možnostmi vyhledávání. Třeba podle toho, co vás bolí nebo sužuje – což mimořádně oceníte především v případě, že nepátráte po konkrétním produktu, ale sháníte cokoli, co by vám mohlo ulevit.

 

Jaké nabízí Pilulka.cz akce a služby?

Hledáte-li nejvýhodnější ceny, rozklikněte kategorii „Výprodej“ – najdete zde zboží bez kazu, ale se zajímavými slevami nebo bonusy.

A jak je to s dopravou? Zboží si můžete nechat zdarma poslat na některou z kamenných poboček, kde si jej vyzvednete, anebo za výhodnou cenu do některého ze stovek výdejních míst „Zásilkovna“. Samozřejmostí je ale taky dovážka až do domu, která je zdarma při nákupu nad 999 Kč.

Specialitou je pak možnost doručení zboží už do 60 minut v rámci Prahy – a navíc za velice nízkou cenu.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Pilulka.cz

Speciální podmínky pro cashback u Pilulka.cz

Pilulka.cz patří k obchodům, které si nepřejí vyplácet cashback společně se slevovým kupónem, který není zveřejněn na Hamty.cz (nebo byl nákup placen benefitními programy, např. NaseStravenka apod.). Pokud se před nákupem prokliknete z Hamty.cz a použijete cizí slevový kupón, bude cashback s velkou pravděpodobnosti připsán, ale zpětně pak zamítnut.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod
Registrovat přes Google

-- Nebo --