Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Orsay.com

Orsay.com

6 % zpět z nákupu

Orsay.com

Populární dámský módní obchod s oblečením a doplňky.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Orsay.com

Orsay je společnost, kterou vytvářejí ženy – pro ženy. Tento obchod s módou vznikl už v polovině sedmdesátých let minulého století v Německu. My zde můžeme nakupovat od roku 1998, kdy byl spuštěn český e-shop Orsay.cz.

 

Úspěchy Orsay

Firma Orsay je z 96 procent vedena ženami, což se odráží i v nabídce sortimentu. Ten je zaměřen hlavně na mladé zákaznice toužící po stylu, eleganci a kvalitní módě za často velmi atraktivní ceny. Řetězec nyní provozuje na 670 prodejen, které jsou rozesety ve třiceti zemích světa. I v České republice se nachází na 60 Orsay prodejen a najdete je ve všech větších městech.

 

Orsay e-shop

Nevíte o žádné blízké prodejně této značky? Není třeba věšet hlavu. Nakoupit můžete taky prostřednictvím internetového obchodu Orsay.cz. Výhodou je, že na výběr budete mít klid a neomezený čas – navíc si můžete prohlédnout veškerý dostupný sortiment na jediném místě.

 

Orsay.cz šaty pro každou příležitost

Sortiment obchodu zahrnuje dámské šaty všeho druhu. Orsay kolekce se těší mimořádné oblibě. Nakoupit můžete ale taky jakékoli jiné oblečení, ať už jsou to bundy, kabáty, trička, svetry, kalhoty anebo i boty a samozřejmě nezbytné doplňky.

Pokud si lámete hlavu, čím osvěžit svou garderobu, zavítejte do kategorie „trendy“. Najdete zde aktuální kolekce a nabídky a hlavně záplavu inspirace. Na stránkách nechybí ani akční zboží. V oddíle „sale“ můžete najít výprodejové kousky zlevněné často i o mnoho desítek procent. Z bohaté nadílky si jistě vyberete. A pokud chcete mít neustálý přehled o nejzajímavějších nabídkách, doporučujeme vám odebírat pravidelný Orsay katalog.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Orsay.com

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Návod jak získat cashback za nákup přes mobilní aplikaci obchodu

Orsay.com v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --