Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Krasa.cz

Krasa.cz

8 % zpět z nákupu

Krasa.cz

Specializovaný obchod na kosmetiku a parfémy - kompletní péče o celé vaše tělo.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Krasa.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 7 %
Stávající zákazník obchodu 4.9 %
Zboží značky Sefiros - nový zákazník 8 %
Zboží značky Sefiros – stávající zákazník 5.6 %

O obchodu Krasa.cz

Internetový obchod Krasa.cz se hned ve svém logu pochlubí, že je součástí „rodiny Vivantis“. Tato skupina zastřešuje na 11 e-shopů, které se věnují módě a doplňkům, šperkům, parfémům nebo prostředkům pro podporu zdraví. Na obchod Krasa.cz připadá především kosmetika a další prostředky pro krásu.

Krasa.cz hodnocení kvality

Krasa.cz patří k velmi populárním e-shopům ve své kategorii. V letech 2012 a 2013 se stal finalistou ankety „Shoproku“ pořádané portálem Heureka.cz. V roce 2015 tuto soutěž dokonce vyhrál. A jaké jsou na obchod Krasa.cz recenze zákazníků?

Skvěle je hodnocena především rychlost dodání a šíře sortimentu. Dobrou odezvu mají i ceny, které jsou opravdu přívětivé. O tom, že zde lidé rádi nakupují, svědčí i čísla. Za dobu své existence vyslal obchod na cestu přes půl milionu zásilek.

Co můžete nakoupit?

Na stránkách Krasa.cz si můžete vybrat z bohaté nadílky obličejové i tělové kosmetiky. Samozřejmostí je taky dekorativní a vlasová kosmetika. Součástí nabídky je ale například i speciální „bio“ kosmetika a přírodní prostředky nebo třeba svíčky pomůcky pro aromaterapii. Celkově obchod nabízí na 16 000 položek.

Krasa.cz doprava zdarma i další výhody

Větší nákup na Krasa.cz se může vyplatit. Nejen díky výhodným cenám a spoustě akčních nabídek a slev. Důvodem může být i bezplatná doprava při dosažení částky alespoň 1500 Kč. Navíc si můžete vybrat ze 7 způsobů dopravy, včetně osobního odběru.

Za zmínku rozhodně stojí i možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 6 měsíců – což se hned tak nevidí. Ocenění si ale zaslouží například i velmi dobré a podrobné popisky u každého druhu zboží.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Krasa.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Krasa.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --