Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Bonprix.cz

Bonprix.cz

6 % zpět z nákupu

Bonprix.cz

Módní oblečení pro ženy a muže získáte v mezinárodním zásilkovém internetovém obchodě Bonprix.cz. Najdete zde obuv, oblečení a doplňky do domácnosti.

Upozornění: Bonprix má několik omezení týkající se připsání cashbacku - viz. níže Speciální podmínky.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Bonprix.cz

Společnost Bonprix vznikla jako zásilkový obchod s oblečením a doplňky už v roce 1986 v německém Hamburku. Na českém trhu je tato firma dobře známá a zákazníky oslovuje prostřednictvím tištěných katalogů, nakupovat ale můžete taky v internetovém obchodě Bonprix.cz.

 

Bonprix šaty, pánská móda, ale i bytový textil

Bonprix působí ve 30 zemích světa a doma v Německu patří mezi 10 největších e-shopů s módním zbožím. Sortiment obchodu je opravdu rozsáhlý a rozmanitý – najdete v něm pánské, dámské i dětské oblečení a nakoupit si můžete i bytové textilie, rolety, žaluzie a další zboží.

Velké oblibě se těší především dámské šaty Bonprix. Vybírat si můžete z modelů, které spojují eleganci a moderní styl s dostupnou cenou a velmi dobrou kvalitou zpracování. V nabídce najdete taky pestrý výběr obuvi, ale například i plavkovou módu.

Bonprix.cz kromě samotného internetového obchodu zahrnuje ještě i blog v podobě oddílu „Inspirace“, kde můžete načerpat informace o nejnovějších trendech a dozvíte se spoustu zajímavostí.

 

Bonprix katalog

Chodí vám pravidelně do schránky tištěný katalog Bonprix? Pokud ne, můžete si jeho zasílání objednat přímo na stránkách Bonprix.cz. Nejenže je to samozřejmě zdarma, ale registrací navíc získáte i slevu 150 Kč na novou objednávku. A k tomu budete mít vždy přehled o aktuální nabídce a žádné pěkné kousky vám neuniknou.

 

Bonprix.cz slevy

Hledáte oblečení za výhodné ceny? V e-shopu najdete u každé kategorie zboží i oddíl „slevy“. Ceny zde nezřídka klesají i o 60 %. Někdy dokonce ještě níž. Výprodejový sortiment přitom rozhodně nezahrnuje nějaké druhořadé kousky. Určitě v něm najdete spoustu elegantních a atraktivních modelů pro různé příležitosti.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Bonprix.cz

Speciální podmínky pro cashback u Bonprix.cz

Správný postup nákupu (nutná podmínka): Navštěvujte Bonprix pouze proklikem přes Hamty.cz (tj. ne přímo, ne přes odkazy v newsletteru Bonprixu, přes reklamu a jiné cizí odkazy vedoucí na Bonprix). V opačném případě nemusí být cashback připsán. Vysvětlení: Pokud navštívíte Bonprix jinak než proklikem z Hamty.cz, na dalších 60 minut bude měření prokliků z hamty.cz a cashback blokován. 
 
Co dělat, když navštívím Bonprix jinak než proklikem přes Hamty.cz a chci dokončit nákup s cashbackem?
Odstraňte zboží z košíku, vypněte okno s otevřeným e-shopem a počkejte min. 60 minut. Poté proveďte nový proklik z Hamty.cz a dokončete nákup. 
 
Mobilní aplikace Bonprix - cashback lze získat, platí ale omezující podmínka - viz výše "Správný postup nákupu". Mobilní aplikace se musí po prokliku z Hamty.cz otevřít automaticky. 
 
Dodatečná reklamace cashbacku: u Bonprixu nelze dodatečně ověřit ani reklamovat nezaznamenanou transakci. Správným postupem můžete riziko nepřipsání cashbacku minimalizovat.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Návod jak získat cashback za nákup přes mobilní aplikaci obchodu

Bonprix.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --