Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Bonprix.cz

Bonprix.cz

9 % zpět z nákupu

Bonprix.cz

Módní oblečení pro ženy a muže získáte v mezinárodním zásilkovém internetovém obchodě Bonprix.cz. Najdete zde obuv, oblečení a doplňky do domácnosti.

Upozornění: pro získání cashbacku je nutné přecházet do obchodu Bonprix pouze proklikem přes Hamty.cz (tj. ne přímo, ne přes odkazy v v newsletteru Bonprixu, přes reklamu a jiné cizí odkazy vedoucí na Bonprix). V opačném případě nemusí být cashback připsán. Dodatečně nelze cashback reklamovat. Aktivaci případné slevy je nutné provést kódem z webu Hamty.cz a ne kliknutím na newsletter Bonprixu.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Bonprix.cz

Společnost Bonprix vznikla jako zásilkový obchod s oblečením a doplňky už v roce 1986 v německém Hamburku. Na českém trhu je tato firma dobře známá a zákazníky oslovuje prostřednictvím tištěných katalogů, nakupovat ale můžete taky v internetovém obchodě Bonprix.cz.

 

Bonprix šaty, pánská móda, ale i bytový textil

Bonprix působí ve 30 zemích světa a doma v Německu patří mezi 10 největších e-shopů s módním zbožím. Sortiment obchodu je opravdu rozsáhlý a rozmanitý – najdete v něm pánské, dámské i dětské oblečení a nakoupit si můžete i bytové textilie, rolety, žaluzie a další zboží.

Velké oblibě se těší především dámské šaty Bonprix. Vybírat si můžete z modelů, které spojují eleganci a moderní styl s dostupnou cenou a velmi dobrou kvalitou zpracování. V nabídce najdete taky pestrý výběr obuvi, ale například i plavkovou módu.

Bonprix.cz kromě samotného internetového obchodu zahrnuje ještě i blog v podobě oddílu „Inspirace“, kde můžete načerpat informace o nejnovějších trendech a dozvíte se spoustu zajímavostí.

 

Bonprix katalog

Chodí vám pravidelně do schránky tištěný katalog Bonprix? Pokud ne, můžete si jeho zasílání objednat přímo na stránkách Bonprix.cz. Nejenže je to samozřejmě zdarma, ale registrací navíc získáte i slevu 150 Kč na novou objednávku. A k tomu budete mít vždy přehled o aktuální nabídce a žádné pěkné kousky vám neuniknou.

 

Bonprix.cz slevy

Hledáte oblečení za výhodné ceny? V e-shopu najdete u každé kategorie zboží i oddíl „slevy“. Ceny zde nezřídka klesají i o 60 %. Někdy dokonce ještě níž. Výprodejový sortiment přitom rozhodně nezahrnuje nějaké druhořadé kousky. Určitě v něm najdete spoustu elegantních a atraktivních modelů pro různé příležitosti.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Bonprix.cz

Pro získání cashbacku je nutné přecházet do obchodu Bonprix pouze proklikem přes Hamty.cz (tj. ne přímo, ne přes odkazy v v newsletteru Bonprixu, přes reklamu a jiné cizí odkazy vedoucí na Bonprix). V opačném případě nemusí být cashback připsán. Dodatečně nelze cashback reklamovat. Aktivaci případné slevy je nutné provést kódem z webu Hamty.cz a ne kliknutím na newsletter Bonprixu.
 
V případě využití klubové slevy obchod nezaručuje připsání odměny, přesto je ve většině případů odměna připsána i s použitím slevy.
 
U bonprix není možné zpětně reklamovat nepřipsaný cashback.

Jsme nejštědřejší cashback, vracíme vám nejvíce! Přesto můžou nastat situace, kdy cashback nemůžeme vyplatit:

  • za platbu DPH, poštovného a jiných poplatků
  • za platbu pomocí kreditů nebo jiných věnostních bodů
  • za nákup kreditů, dárkových poukazů a jiných podobných voucherů
  • za celý nákup v případě, že je při platbě použit cizí slevový kupón, který není uveden na Hamty.cz.

Pro správné připsání cashbacku prosím dbejte na to, aby proklik z Hamty.cz byl tím posledním před nákupem.
Kompletní výčet všech podmínek pro připsání cashbacku naleznete v Podmínkách užití ZDE.

Bonprix.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --