Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Bibloo.cz

Bibloo.cz

8 % zpět z nákupu

Bibloo.cz

Módní e-shop s dámským, pánským i dětským oblečením. Využívejte VIP klub s exkluzivními nabídkami každý den, nad 1 000 Kč je doprava zdarma.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Bibloo.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nezlevněné zboží 8 %
Zlevněné zboží 6 %

O obchodu Bibloo.cz

V roce 2015 založil český podnikatel Petr Liesner internetový obchod s módou Bibloo.cz. I přes značnou konkurenci zažil tento počin raketový start a dočkal se nevídaného úspěchu. Roste rychleji než většina stejně zaměřených českých e-shopů a rozšířil se už do 32 zemí.

 

Bibloo Guess, Armani, Calvin Klein i další známé značky

Obchod Bibloo.cz nabízí výběr módního a stylového zboží od exkluzivních světových značek. V sortimentu je jich zastoupeno několik desítek. Zákazníci nejraději nakupují na Bibloo kabelky a další tašky, ale na skvělé úrovni je taky nabídka veškerého dámského a pánského oblečení. A najde se tu spousta krásných modelů i pro děti.

 

Nakupte na internetu nebo v Bibloo Kotva

Rádi si zboží před pořízením vyzkoušíte a osaháte? Pak určitě navštivte Bibloo Concept Store, který najdete ve známém pražském obchodním domě Kotva. Největší sortiment a pohodlí nicméně nabízí právě internetový obchod Bibloo.cz.

 

Doprava zdarma i delší zkušební lhůta

Bibloo.cz se nebojí a nabízí výhodu, která se ani v moři dalších obchodů neztratí a zaujme. Jde o dopravu zdarma, což je věc, která potěší každého milovníka internetových nákupů. Doprava zdarma se dokonce vztahuje i na variantu „Express“, u které je dodací lhůta nejpozději do druhého dne. Zboží však může dorazit ještě v den objednání.

O vstřícném přístupu k zákazníkům svědčí i prodloužená „zkušební“ lhůta. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu až do 30 dnů. Zákonná lhůta, kterou využívá většina internetových obchodů, je přitom pouze 14 dnů. Bibloo.cz je tedy i v tomto směru o krok napřed.

 

Jaké jsou na Bibloo recenze?

Vzhledem k výhodám a úspěchu obchodu, nepřekvapí ani špičkové zákaznické hodnocení, které se drží těsně pod hranicí 100 %. Nakupovat tedy můžete bez obav.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Bibloo.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Bibloo.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --