Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Tescoma.cz

Tescoma.cz

6 % zpět z nákupu

Tescoma.cz

Kuchyňské a domácí potřeby obchodu Tescoma on-line.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na Tescoma.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

-20 %

KUPON

Sleva 20 % na vše při nákupu nad 699 Kč na Tescoma.cz

Nevztahuje se na akční zboží a dárkové poukazy. Slevy nelze sčítat.

Zobrazit kód

Platí do 27.05.2024

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Tescoma.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nákupy 6 %
Nákup s použitím slevového kódu, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz 0 %

O obchodu Tescoma.cz

Značka Tescoma je v naší zemi všeobecně známý pojem. Možná ale nevíte, že tato tuzemská firma dnes prodává své zboží i v dalších 130 zemích světa. Nejde tedy o žádného regionálního výrobce, přestože sídlo společnosti se dodnes nachází v místě jejího vzniku, ve Zlíně.

 

Tescoma – historie a současnost

Historie tohoto giganta (dnes už to můžeme říct bez nadsázky) se začala psát v obyčejné zlínské garáži, v roce 1992. Od té doby Tescoma vyvinula na 7000 vlastních výrobků, připsala si na konto cca 700 patentů, vytvořila síť prodejen a expandovala do celého světa.

Místo garáže dnes firma vlastní rozlehlé sklady (ve kterých se každý rok protočí na 25 000 000 produktů) a taky vývojové centrum, kde vnikají novinky a kde jsou taky testovány, aby bylo jisté, zda dostojí velmi přísným nárokům.

 

Tescoma eshop a sortiment

Kromě sítě prodejních center provozuje společnost Tescoma taky eshop. Najdete jej na adrese Tescomaeshop.cz a můžete zde nakoupit veškeré zboží této značky. Firma se zaměřuje na kuchyňské potřeby a vybavení, a tak zde najdete vše – od hrnců, mís nebo pekáčů přes veškeré kuchyňské nástroje a náčiní až po různé drobnosti, doplňky a šikovné pomůcky, které při práci oceníte.

 

Tescoma akce a další výhody

Firem, které se zabývají výrobou a prodejem kuchyňských potřeb je přece tolik – tak proč svou domácnost vybavit právě produkty značky Tescoma? Například kvůli vysokým nárokům na kvalitu. Společnost si za svými výrobky stojí dokonce natolik, že standardně nabízí prodlouženou záruku, a to od 3 až do 10 let.

Kromě toho můžete na eshopu i v kamenných obchodech obvykle nakoupit za skvělé ceny díky různým akcím a slevám. Žádnou příležitost k výhodnému nákupu nepropásnete, budete-li pravidelně sledovat Tescoma katalog.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Tescoma.cz

Speciální podmínky pro cashback u Tescoma.cz

Pro získání cashbacku Tescoma je možné při objednávce využívat slevové kódy pouze v případě, kdy jsou přímo poskytnuty zde na Hamty nebo jsou volně dostupné na webu eshop.tescoma.cz či v katalogu TESCOMA. U ostatních typů slevových kódů (např. z O2 Extra výhody) bude cashback zamítnut.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes Google

-- Nebo --