Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Tescoma.cz

Tescoma.cz

6 % zpět z nákupu

Tescoma.cz

Kuchyňské a domácí potřeby obchodu Tescoma on-line.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Tescoma.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nákupy 6 %
Nákup s použitím slevového kódu, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz 0 %

O obchodu Tescoma.cz

Značka Tescoma je v naší zemi všeobecně známý pojem. Možná ale nevíte, že tato tuzemská firma dnes prodává své zboží i v dalších 130 zemích světa. Nejde tedy o žádného regionálního výrobce, přestože sídlo společnosti se dodnes nachází v místě jejího vzniku, ve Zlíně.

 

Tescoma – historie a současnost

Historie tohoto giganta (dnes už to můžeme říct bez nadsázky) se začala psát v obyčejné zlínské garáži, v roce 1992. Od té doby Tescoma vyvinula na 7000 vlastních výrobků, připsala si na konto cca 700 patentů, vytvořila síť prodejen a expandovala do celého světa.

Místo garáže dnes firma vlastní rozlehlé sklady (ve kterých se každý rok protočí na 25 000 000 produktů) a taky vývojové centrum, kde vnikají novinky a kde jsou taky testovány, aby bylo jisté, zda dostojí velmi přísným nárokům.

 

Tescoma eshop a sortiment

Kromě sítě prodejních center provozuje společnost Tescoma taky eshop. Najdete jej na adrese Tescomaeshop.cz a můžete zde nakoupit veškeré zboží této značky. Firma se zaměřuje na kuchyňské potřeby a vybavení, a tak zde najdete vše – od hrnců, mís nebo pekáčů přes veškeré kuchyňské nástroje a náčiní až po různé drobnosti, doplňky a šikovné pomůcky, které při práci oceníte.

 

Tescoma akce a další výhody

Firem, které se zabývají výrobou a prodejem kuchyňských potřeb je přece tolik – tak proč svou domácnost vybavit právě produkty značky Tescoma? Například kvůli vysokým nárokům na kvalitu. Společnost si za svými výrobky stojí dokonce natolik, že standardně nabízí prodlouženou záruku, a to od 3 až do 10 let.

Kromě toho můžete na eshopu i v kamenných obchodech obvykle nakoupit za skvělé ceny díky různým akcím a slevám. Žádnou příležitost k výhodnému nákupu nepropásnete, budete-li pravidelně sledovat Tescoma katalog.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Tescoma.cz

Speciální podmínky pro cashback u Tescoma.cz

Pro získání cashbacku Tescoma je možné při objednávce využívat slevové kódy pouze v případě, kdy jsou přímo poskytnuty zde na Hamty nebo jsou volně dostupné na webu eshop.tescoma.cz či v katalogu TESCOMA. U ostatních typů slevových kódů (např. z O2 Extra výhody) bude cashback zamítnut.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Tescoma.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --