Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Rozbaleno.cz

Slevy a slevové kupóny

Rozbaleno.cz

Nákupní galerie se širokou nabídkou zboží všeho druhu. E-shop se specializuje na již rozbalené zboží, tudíž za velice výhodné ceny.

O obchodu Rozbaleno.cz

Unikátní projekt, který si u nás brzy získal nejenom pozornost, ale i značnou oblibu. Rozbaleno.cz není jen tak ledajaký e-shop, jde o speciální platformu, kde můžete získat různé druhy zboží – často za zcela bezkonkurenční ceny. Jak je to možné?

Ušetřete na originálních obalech

Spousta lidí nedá dopustit na vůni zbrusu nového zboží a chce si vychutnat ten pocit, kdy jej jako první vytáhnou z neporušeného originálního obalu. Pokud vám tenhle detail nic moc neříká a klidně se smíříte s tím, že za váš výrobek už rozbalil někdo jiný, nebudete na tom škodní. Internetový obchod Rozbaleno.cz totiž prodává právě takové kousky. A ušetřit lze i mnoho tisíc korun.

Sortiment Rozbaleno.cz

A co můžete v tomto e-shopu koupit? Například domácí spotřebiče všeho druhu anebo audio a video techniku. Narazíte taky na rozsáhlý výběr IT zařízení, ať už jsou to počítače a notebooky nebo různá příslušenství. Samozřejmě nechybí mobilní telefony či tablety. Obchod nabízí i módu, sportovní potřeby, věci pro děti, vybavení pro dům a zahradu apod.

Jak probíhají na Rozbaleno.cz reklamace?

Na Rozbaleno.cz najdete zboží zcela nové, které bylo pouze vybaleno, ale taky věci zánovní. O přesném stavu zboží dostanete podrobné informace a obchod ručí za to, že vše funguje, jak má. Produkt navíc můžete do 14 dnů vrátit jako v každém jiném e-shopu a zůstává i 2letá záruční lhůta. Nemusíte se tedy bát, že budete ošizeni o kvalitu a zákonné nároky.

Jaké mají lidé s Rozbaleno.cz zkušenosti?

Obchod je velmi populární díky možnosti nakoupit zboží za zajímavé ceny. Už z principu fungování této služby je ale nutné počítat s tím, že zboží nedorazí originálně zabalené. Někdy nemusí být k dispozici například návod nebo může mít produkt nějakou vadu na kráse. O těchto věcech ale obchod vždy informuje.  

Rozbaleno.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?