Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

KnihyDobrovsky.cz

KnihyDobrovsky.cz

20 % zpět z nákupu

KnihyDobrovsky.cz

Populární knihkupectví, krom klasických knih zde najdete i audioknihy, společenské hry, filmy, papírnické zboží. Desítky kamenných prodejen.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na KnihyDobrovsky.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu KnihyDobrovsky.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Ostatní nakladatelství 3 %
Nakladatelství Drobek, Edice Knihy Omega, Fobos, King Cool, Kontrast, Kontrast Vintage, Pangea, REBO, Sin, Vendeta, Via 20 %

O obchodu KnihyDobrovsky.cz

Knihy Dobrovský jsou významnou sítí knihkupectví. Tato rodinná firma začínala od píky a propracovala se k 32 pobočkám a silnému postavení na českém trhu. A samozřejmě nemůže chybět ani prodej prostřednictvím internetového obchodu. Ten najdete na adrese Knihydobrovsky.cz.

Knihy Dobrovský e-shop a kamenné prodejny

Pobočky obchodu můžete navštívit v celé řadě velkých měst. Jen v Praze jich je devět. V Plzni tři. V Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci a Českých Budějovicích pak po dvou. Zkrátka ale nepřijdou ani obyvatelé Zlína, Teplic, Kolína a dalších měst.

Kompletní sortiment ale najdete především v internetovém obchodě, kde můžete nakupovat pohodlně a se zajímavými výhodami.

E-shop Knihydobrovsky.cz se těší mimořádně dobrému hodnocení. V roce 2017 se stal vítězem ankety „Shoproku“ pořádané portálem Heureka.cz – a to hned ve dvou kategoriích. Taky uživatelské hodnocení se na tomto významném portálu pohybuje okolo 98 %.

Sortiment a výhody nákupu

V online knihkupectví Knihydobrovsky.cz najdete pochopitelně především záplavu knižních titulů. Vybírat můžete z nejnovějších trháků, ale i klasických děl. Nabídku papírových knih doplňuje taky výběr audioknih, jejichž popularita strmě vzrůstá. A samozřejmě nemohou chybět digitální knihy neboli e-knihy.

Kromě knih obchod nabízí i sortiment společenských her nebo i filmů na DVD či Blue-Ray. Vybrat si můžete i z dárkového a doplňkového zboží, které zahrnuje například mapy, vonné svíčky, keramiku, dárkové sady a další dekorativní předměty.

A proč nakoupit právě zde? Zlákat vás může výběr ze 70 000 titulů, ale třeba i doprava zdarma při útratě nad 799 Kč nebo zajímavé cenové nabídky.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na KnihyDobrovsky.cz

Jsme nejštědřejší cashback, vracíme vám nejvíce! Přesto můžou nastat situace, kdy cashback nemůžeme vyplatit:

  • za platbu DPH, poštovného a jiných poplatků
  • za platbu pomocí kreditů nebo jiných věnostních bodů
  • za nákup kreditů, dárkových poukazů a jiných podobných voucherů
  • za celý nákup v případě, že je při platbě použit cizí slevový kupón, který není uveden na Hamty.cz.

Pro správné připsání cashbacku prosím dbejte na to, aby proklik z Hamty.cz byl tím posledním před nákupem.
Kompletní výčet všech podmínek pro připsání cashbacku naleznete v Podmínkách užití ZDE.

Registrovat přes google

-- Nebo --