Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Kasa.cz

Kasa.cz

Slevy a slevové kupóny

Kasa.cz

Nákupní galerie prodávající téměř vše - spotřebiče, elektro, chovatelské potřeby, sport, televize… Možnost osobního odběru a výhodné ceny.

Obchod v současné době nenabízí cashback

Pokud potřebujete nakoupit okamžitě, můžeme Vám doporučit pouze přímý nákup, za který Vám, ale nebudeme moci vyplati cashback. Druhou možností je počkat, než bude obchod aktivní. Bohužel Vám, ale nedokážeme slíbit, kdy bude e-shop aktivován.
TIP: Instalujete si náš doplněk do prohlížeče ZDE, automaticky Vás upozorní na opětovnou aktivaci přímo na stránkách daného e-shopu.

O obchodu Kasa.cz

Od roku 1999 zásobuje Kasa.cz české uživatele internetu rozsáhlým sortimentem zboží. Tento e-shop patří mezi největší u nás a nakoupit zde můžete spotřebiče a elektroniku, IT techniku, domácí a hobby potřeby, vybavení pro sport, ale například i hračky nebo kosmetiku. Navíc na vás čeká řada výhod.

Doprava na Kasa.cz

Velký výběr a dobré ceny – to je samozřejmost. Ale jsou i jiné důvody, proč nakoupit právě v tomto v internetovém obchodě. Mohou to být například nadstandardní možnosti dopravy. E-shop Kasa.cz spolupracuje s více dopravci a nabízí několik řešení, od cenově dostupných až po komfortní.

Chcete-li plný servis, není problém. Například rozměrný spotřebič vám z Kasa.cz dopraví až do bytu a rovnou nainstalují. Zbaví vás taky obalového materiálu anebo i starého přístroje, který si odvezou. Nebaví vás čekat na dopravce? Využijte některého ze 120 výdejních míst KASApoint. Zboží si zde můžete vyzvednout už hodinu po objednání. Přímo na místě lze dokoupit i další produkty.

Kasa.cz reklamace i odborné poradenství na úrovni

Unavují vás obchodníci, kteří o svém zboží nic neví a při reklamaci se s vámi dohadují? Na Kasa.cz se vždy dočkáte profesionální pomoci a zákaznická podpora je dostupná 7 dní v týdnu. Reklamace vyřídíte na kterémkoli výdejním místě a s maximální ochotou ze strany obchodu. U zboží si lze pořídit prodlouženou a rozšířenou záruku – a to i s možností zapůjčení náhradního spotřebiče.

Vyberte si na kasa.cz nejlepší produkt

Nedokážete se rozhodnout pro konkrétní model nějakého výrobku nebo nevíte, na které parametry se zaměřit? U každého zboží je možnost porovnání s dalšími produkty – a to na základě nejdůležitějších funkcí, výkonu a dalších faktorů. Díky tomu se můžete v nabídce mnohem lépe zorientovat a vybrat si nejvýhodnější variantu.

Kasa.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --