Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Feedo.cz

Feedo.cz

5 % zpět z nákupu

Feedo.cz

Feedo.cz je největší specializovaný e-shop s kojeneckou výživou a dětským vybavením a největším sortimentem v České republice.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Feedo.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Produkty značky AVENT (nevztahuje se na chůvičky a šidítka Ultrasoft) 5 %
Chicco, Petite&Mars, Oball, BRIGHT STARTS, Ingenuity, Baby Einstein, Disney Baby, Nattou, Aquaint, Babyono, Nuby, EasyWalker, Klups, BabyMatex, Eko, AeroMoov, Markas, Nania, Boba, Ceumed, OK Baby 3.5 %
Ostatní zboží 2.5 %
Zboží z kategorií: Pleny, Mléko a výživa, Kosmetika a Drogerie a nákup s použitím cizího slevového kódu, který není zveřejněn na Hamty 0 %
Produkty značek: Baby Dab, Hamax, Skip Hop, Valco Baby, Kinderkraft, Carter´s, Aerosleep, WaterWipes, Concord, Jane, Motherhood. Danpol, Kiddy, DreamBaby, Keeeper, Incababy, Plasmon, Angelcare 3.5 %
Velká balení nad 1000 Kč z kategorií: Pleny, Mléko a výživa, Kosmetika a Drogerie 2.5 %

O obchodu Feedo.cz

Od roku 2010 patří internetový obchod Feedo.cz k největším e-shopům se specializací na dětské (a především kojenecké) potřeby. Šíře sortimentu zajišťuje, že zde rodiče najdou prakticky vše, co mohou potřebovat pro své nejmilejší.

 

Feedo Pampers, Nutrilon i další známé značky

Vše pro děti na jediném místě? Zdá se to nemožné, ale obchod Feedo.cz se tomuto ideálu skutečně přibližuje. Nabízí přitom výrobky desítek značek, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani ty nejznámější, jako je Pampers, Sunar, Duplo, Hami nebo třeba Nutrilon. A co vše můžete pořídit?

Nabídka zahrnuje veškeré propriety nutné pro přebalování a péči o nejmenší, ale i trochu starší děti. Najdete zde taky velký výběr speciální výživy, příkrmů a výživových doplňků. Další kategorie tvoří kosmetika, oblečení, ba i nábytek nebo prostředky pro cestování s dětmi – ať už jde o kočárky, autosedačky nebo nosítka. A hračky pochopitelně taky nemohou chybět.

 

Nabízí Feedo.cz slevy a speciální akce?

Samozřejmě. A dokonce v hojném počtu. Rodičovství je náročné nejen psychicky a fyzicky, ale taky finančně. Proto obchod Feedo.cz přichází s celou škálou různých akcí a programů. Najdete zde kategorie jako „Cenové trháky“ nebo „Akce a slevy“. Výhodný nákup skýtají i „Týdny XXL“.

Moderně smýšlející rodiče jistě nadchne i kategorie „BIO/EKO“, která nabízí výrobky šetrné k životnímu prostředí – a především zdravotně nezávadné.

 

Feedo.cz doprava zdarma i profesionální poradenství

Velký výběr je důležitý a slevy potěší. Ale co dál? Co třeba možnost dopravy zdarma při nákupu za 1500 Kč nebo více. V naprosté většině případů vám navíc obchod doručí zásilku už na druhý den. Novopečení rodiče pak jistě ocení i velice kvalitní zákaznický servis a poradenství online a zdarma.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Feedo.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Feedo.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --