Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Epojisteni.cz

Epojisteni.cz

650 Kč zpět z nákupu

Epojisteni.cz

Srovnání pojištění on-line mezi mnoha pojištovnami. Cashback se zde vztahuje pouze na koupi povinného ručení a havarijního pojištění.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Epojisteni.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Povinné ručení 65 Kč
Havarijní pojištění 650 Kč

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Epojisteni.cz

Speciální podmínky pro cashback u Epojisteni.cz

Platí pouze pro Povinné ručení a havarijní pojištění. Oznámení o schváleném cashbacku obdržíte po lhůtě 3 měsíce od zaplacení smlouvy (tj. neposkytujeme informaci o čekajícím cashbacku). Platí pouze pro nové smlouvy nových uživatelů uzavřené online.

Celý nákupní proces výběru pojištění musí začít on-line proklikem přes Hamty.cz a objednávka musí být dokončena též on-line (tj. získání čísla objednávky). Za objednávky, které byly započaty telefonicky, e-mailem a/anebo ne proklikem přes Hamty.cz, nemůže být vyplacen žádný cashback (I pozdější poptávka přes Hamty.cz bude vyhodnocena jako duplicita k již stávající rozjednané objednávce).

Pro získání cashbacku je nutné po zaplacení dokončené objednávky napsat na podpora@hamty.cz číslo smlouvy (za smlouvy poptané do 30. 11. 2020). Pozdější transakce jsou již automatické). 

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Epojisteni.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --