Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Eobuv.cz

Eobuv.cz

8 % zpět z nákupu

Eobuv.cz

Boty předních značek za skvělé ceny. Vyberte si z nabídky dámské, pánské i dětské obuvi Adidas, Converse, Nike, Crocs, Salomon aj. Až 30 dnů na vrácení zboží!

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Eobuv.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 8 %
Stávající zákazník obchodu 3.2 %

O obchodu Eobuv.cz

Internetový obchod s příznačným názvem Eobuv.cz nenechá nikoho ani na okamžik na pochybách o tom, co na jeho stránkách najdete. E-shop má za sebou 10letou, velmi úspěšnou historii a nabízí tisíce druhů zboží mnoha světových značek. A to není jediný důvod, proč stojí za návštěvu.

Eobuv.cz dámské i pánské boty

Obchod v současnosti nabízí na 50 000 druhů zboží. Produkty pocházejí z dílen téměř pětiset různých výrobců, mezi nimiž nechybí ani celosvětově známé a slavné značky jako například Adidas, Tommy Hilfiger, Vans, Speedo, Nike a další.

Eobuv.cz kabelky a další zboží

Kromě špičkové obuvi se můžete těšit i na rozsáhlou nabídku dalších produktů. Obchod Eobuv je oblíbený mimo jiné díky skvělému výběru dámských kabelek renomovaných výrobců (např. Verso, Guess, Calvin Klein apod.). Nechybí ani množství módních doplňků anebo sportovních potřeb zahrnujících i batohy a tašky.

Proč nakoupit právě zde?

Internetový obchod Eobuv může díky své specializaci nabídnout nejen šíři sortimentu a odborné rady či inspiraci, ale taky několik velmi zajímavých bonusů, které každý zákazník ocení. Je to například možnost bezplatné dopravy při nákupu už nad 699 Kč. A sami uznáte, že tuto částku při pořizování bot nebo módního zboží utratíte snadno.

Skvělou zprávou je taky rozšířená doba pro vrácení zboží bez udání důvodu – a to na 30 dní. Samozřejmostí jsou pak pravidelné slevy a výhodné akce, které vám mohou nákup ještě více zpříjemnit. Pokud nechcete o nic přijít, můžete si nechat zasílat i aktuální newsletter s novinkami. Za odběr navíc obdržíte bonus v podobě 250 Kč na nákup.

Eobuv.cz prodejny

Eobuv.cz má síť klasických kamenných prodejen pouze v domácím Polsku a u nás se musíme spokojit s výběrem přes internet – to ale v dnešní době jistě nebude pro nikoho vážnou překážkou.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Eobuv.cz

Důležité - cashback za nákup Vám může být zamítnut v případě, že chodíte na eobuv.cz i jinak než přes Hamty.cz (např. přímo, proklikem přes newsletter / reklamu obchodu). Silně doporučujeme přecházet do obchodu eobuv pouze přes Hamty.cz, i když si jen prohlížíte zboží nebo připravujete košík k pozdější platbě. V opačném případě může být cashback zamítnut.


Jsme nejštědřejší cashback, vracíme vám nejvíce! Přesto můžou nastat situace, kdy cashback nemůžeme vyplatit:

  • za platbu DPH, poštovného a jiných poplatků
  • za platbu pomocí kreditů nebo jiných věnostních bodů
  • za nákup kreditů, dárkových poukazů a jiných podobných voucherů
  • za celý nákup v případě, že je při platbě použit cizí slevový kupón, který není uveden na Hamty.cz.

Pro správné připsání cashbacku prosím dbejte na to, aby proklik z Hamty.cz byl tím posledním před nákupem.
Kompletní výčet všech podmínek pro připsání cashbacku naleznete v Podmínkách užití ZDE.

Eobuv.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --