Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Datart.cz

Datart.cz

5 % zpět z nákupu

Datart.cz

Elektro specialista nabízející šíroký sortiment zboží - spotřebiče, notebooky, televize, foto a mnoho dalšího.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Datart.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Malé spotřebiče 5 %
Velké spotřebiče, péče o tělo a zdraví, příslušenství 3 %
Herní zóna, televize, audio, video, foto a kamery, notebooky a IT technika, telefony a navigace, elektromobilita 1 %
Chytré produkty 0.5 %
Kategorie dílna, zahrada, auto moto 0 %
VIP účet datartu (nákup s aktivním VIP účtem) 0 %
Nákup s použitím slevového kupónu 0 %

O obchodu Datart.cz

Obchodní řetězec Datart patří na českém trhu mezi stálice. Založen byl už v roce 1990 a v současnosti patří mezi největší tuzemské prodejce elektroniky. V roce 2017 získal internetový obchod této společnosti ocenění „ShopRoku“ v prestižní anketě pořádané portálem Heureka.cz. Nakupovat ale můžete i v kamenných prodejnách.

 

Datart prodejny

Chcete si zboží před nákupem osahat a pořádně prohlédnout nebo vyzkoušet? Pak navštivte některou z 95 prodejen, které se nacházejí ve většině větších měst České republiky. Dalších 16 poboček bylo otevřeno u našich nejbližších sousedů – na Slovensku.

 

Datart.cz eshop

Pokud máte raději na výběr zboží klid, soukromí a nechcete se nechat omezovat otevírací dobou, zavítejte na stránky internetového obchodu na adrese Datart.cz. Výhodou je kompletní sortiment a maximální přehlednost při hledání konkrétního zboží nebo srovnávání více modelů. Na eshopu najdete i zajímavé články, rady pro správný výběr a spoustu další inspirace.

 

Sortiment Datart – vše od IT technologie až po zahradní nářadí

Co nakoupit v Datartu? Najdete zde obrovský výběr elektroniky a domácích spotřebičů za skvělé ceny. Vyberte si třeba notebook, televizi, kameru, telefon, ledničku, pračku, mixér, holicí strojek nebo sekačku trávy. Samozřejmostí je záplava drobného příslušenství a doplňků – využít navíc můžete různé akce, výprodeje a slevy, které jsou na denním pořádku.

 

Využijte nadstandardní služby

Při nákupu na Datart.cz zaujme a potěší i rozsah zákaznických služeb a nadstandardních výhod. Vybrat si můžete dopravu podle gusta a využít lze i odbornou instalaci spotřebičů. Zajímavou specialitou je i „Blesková výměna“, díky níž se při poruše v rámci záruky nikdy neocitnete bez zařízení, které nutně potřebujete.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Datart.cz

Speciální podmínky pro cashback u Datart.cz

Omezení pro cizí slevové kódy: cashback nelze vyplatit v případě využití korporátních akcí jako je ČMSS, O2, Innogy Raiffeisenbank, MONETA Money Bank, Air Bank atd., případně jiných slev, které nejsou zveřejněné u nás na Hamty.cz.

 

VIP účet datartu: jakmile máte aktivován VIP účet, nelze současně získat cashback (i kdyby byl nákup stejně výhodný jako bez VIP účtu datartu). Pro získání cashbacku poté doporučujeme udělat nákup jako neregistrovaný zákazník anebo přes jiný účet na datartu (např. v situacích, kdy vám VIP zboží nezlevňuje anebo je cashback výhodnější než sleva). 

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Datart.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes google

-- Nebo --