Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Datart.cz

Datart.cz

Slevy a slevové kupóny

Datart.cz

Elektro specialista nabízející šíroký sortiment zboží - spotřebiče, notebooky, televize, foto a mnoho dalšího.

Obchod v současné době nenabízí cashback

Pokud potřebujete nakoupit okamžitě, můžeme Vám doporučit pouze přímý nákup, za který Vám, ale nebudeme moci vyplati cashback. Druhou možností je počkat, než bude obchod aktivní. Bohužel Vám, ale nedokážeme slíbit, kdy bude e-shop aktivován.
TIP: Instalujete si náš doplněk do prohlížeče ZDE, automaticky Vás upozorní na opětovnou aktivaci přímo na stránkách daného e-shopu.

O obchodu Datart.cz

Obchodní řetězec Datart patří na českém trhu mezi stálice. Založen byl už v roce 1990 a v současnosti patří mezi největší tuzemské prodejce elektroniky. V roce 2017 získal internetový obchod této společnosti ocenění „ShopRoku“ v prestižní anketě pořádané portálem Heureka.cz. Nakupovat ale můžete i v kamenných prodejnách.

 

Datart prodejny

Chcete si zboží před nákupem osahat a pořádně prohlédnout nebo vyzkoušet? Pak navštivte některou z 95 prodejen, které se nacházejí ve většině větších měst České republiky. Dalších 16 poboček bylo otevřeno u našich nejbližších sousedů – na Slovensku.

 

Datart.cz eshop

Pokud máte raději na výběr zboží klid, soukromí a nechcete se nechat omezovat otevírací dobou, zavítejte na stránky internetového obchodu na adrese Datart.cz. Výhodou je kompletní sortiment a maximální přehlednost při hledání konkrétního zboží nebo srovnávání více modelů. Na eshopu najdete i zajímavé články, rady pro správný výběr a spoustu další inspirace.

 

Sortiment Datart – vše od IT technologie až po zahradní nářadí

Co nakoupit v Datartu? Najdete zde obrovský výběr elektroniky a domácích spotřebičů za skvělé ceny. Vyberte si třeba notebook, televizi, kameru, telefon, ledničku, pračku, mixér, holicí strojek nebo sekačku trávy. Samozřejmostí je záplava drobného příslušenství a doplňků – využít navíc můžete různé akce, výprodeje a slevy, které jsou na denním pořádku.

 

Využijte nadstandardní služby

Při nákupu na Datart.cz zaujme a potěší i rozsah zákaznických služeb a nadstandardních výhod. Vybrat si můžete dopravu podle gusta a využít lze i odbornou instalaci spotřebičů. Zajímavou specialitou je i „Blesková výměna“, díky níž se při poruše v rámci záruky nikdy neocitnete bez zařízení, které nutně potřebujete.

Datart.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --