Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

CBDsvet.cz

CBDsvet.cz

Slevy a slevové kupóny

CBDsvet.cz

Největší výběr produktů z CBD konopí v ČR! 100% Bio konopí květy, čaje oleje. 

Nabízí pouze plně legální a certifikované produkty, které osobně sledují od pěstování rostlin až po finální testování. Díky podílu v pěstírně v ČR a zahraničních farmách v rodinné přízni mohou důsledně hlídat celý proces a zároveň zajistit velmi příznivé ceny produktů, které navíc pečlivě testují v kvalitní pražské certifikované laboratoři Aquatest. V jejich výrobcích je striktně zachován zákonem stanovený limit na obsah THC do 0,2 %. Zásadní složkou, pro kterou jsou tyto produkty vyhledávané, je především CBD. Jedná se o kanabinoid s velmi širokým spektrem prospěšných účinků, a to bez psychotropního působení.

Obchod v současné době nenabízí cashback

Pokud potřebujete nakoupit okamžitě, můžeme Vám doporučit pouze přímý nákup, za který Vám, ale nebudeme moci vyplati cashback. Druhou možností je počkat, než bude obchod aktivní. Bohužel Vám, ale nedokážeme slíbit, kdy bude e-shop aktivován.
TIP: Instalujete si náš doplněk do prohlížeče ZDE, automaticky Vás upozorní na opětovnou aktivaci přímo na stránkách daného e-shopu.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na CBDsvet.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --