Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Bonami.cz

Bonami.cz

3 % zpět z nákupu

Bonami.cz

Bonami.cz nabízí inspiraci pro moderní bydlení a design. Denně přináší stylový nábytek, interiérové doplňky a potřeby pro domácnost. Nabízené produkty pochází od předních českých a zahraničních designérů a nejsou běžně dostupné v nákupních centrech a obchodech.

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na Bonami.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

-100 Kč

AKCE

Sleva 100 Kč za přihlášení k odběru newsletterů obchodu na Bonami.cz

Sleva 100 Kč při přihlášení se k odběru newsletterů obchodu (ve vyskakovacím okně pro nově příchozí zákazníky).

Získat slevu

Platí do odvolání

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Bonami.cz

Bonami.cz není jen jedním z mnoha internetových katalogů nábytku. Stojí za ním zajímavá myšlenka, která umožnila, že se tento projekt během pár let své existence rozšířil hned do několika okolních států. A čím to je?

Bonami.cz – vybírejte očima!

Za úspěšným modelem portálu Bonami stojí investiční skupina Miton. Ta už si připsala pěknou řádku zásahů do černého (mimo jiné Slevomat.cz, Biano.cz a další). Není tedy divu, že zkušenosti proměnila v miliardový nápad i v případě Bonami.cz.

A jak to funguje? Bonami vás zahrne inspirací, které neodoláte. Nabídky jsou aktuální a často exkluzivní. Při výběru se můžete nechat unášet vlastními touhami a potřebami, a pokud budete portál navštěvovat pravidelně, určitě narazíte na klenot, který jste hledali.

Bonami.cz skladovky a kampaně

Když brouzdáte po Bonami.cz, můžete si vybírat z různých „kampaní“, které zahrnují například speciální slevové akce a výprodeje – cena může u tohoto zboží klesnout i o více než 80 %! Další možností jsou novinky anebo různé tematické kampaně, díky kterým můžete vybavit třeba celý obývací nebo dětský pokoj či případně pracovnu – a to v jednotném a módním stylu.  

Oddíl „skladovky“ pak nabízí nejzajímavější kousky, které jsou k dostání ihned. Často jde o nejprodávanější zboží. Kromě toho je součástí obchodu i magazín, ve kterém najdete spoustu zajímavých rad a nápadů

Bonami.cz koberce, povlečení, nábytek i další zboží

Jaký sortiment na Bonami.cz najdete? Především všechny druhy nábytku pro každý účel i pokoj nebo místnost. Obchod nabízí taky bohatou nadílku svítidel a bezpočet praktických i dekorativních bytových drobností a doplňků. Součástí nabídky je i módní zboží anebo třeba vybavení kuchyně. Výhodou je doprava nad 1500 Kč zdarma anebo možnost vrácení peněz do 90 dní od nákupu.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Bonami.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes google

-- Nebo --