Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Benu.cz

Benu.cz

5 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Benu.cz

Online lékárna Benu nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy nebo kosmetiky. Možnost osobního odběru zdarma na většině pobočkách Benu!

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Benu.cz

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Nový zákazník obchodu 5 %
Stávající zákazník obchodu 2 %

O obchodu Benu.cz

Benu je významná síť kamenných lékáren. Zboží tohoto řetězce ale můžete nakupovat i z domova, a to prostřednictvím internetového obchodu na adrese Benu.cz.

 

Benu.cz eshop s vynikajícími službami

Společnost Benu má ve znaku staroegyptský symbol. Jde o ptáka podobného volavce, který je někdy ztotožňován se známějším Fénixem, ale je taky nositelem zdraví a života. A samotný řetězec se skutečně snaží naplnit tuto symboliku…

 

Po České republice se nachází více než 220 kamenných lékáren této značky, takže je Benu nablízku každému, kdo potřebuje nějaký ten lék nebo zdravotnickou pomůcku. Pokud vás nemoc nepustí z lůžka, můžete zavítat i do internetového obchodu.

E-shop Benu.cz je skvěle zásobený a nabízí velmi dobrý a rychlý servis. V roce 2017 se stal finalistou soutěže Shoproku pořádané portálem Heureka.cz v kategorii „zdraví“.  

 

Proč nakoupit právě na Benu.cz?

Obchod nabízí několik variant dopravy, které jsou vždy cenově výhodné, a taky možnost osobního odběru zboží v kterékoli kamenné lékárně Benu zdarma. Pokud navíc nakoupíte za více než 1499 Kč, budete mít dopravu zcela zdarma. Průměrná doba dodání se přitom pohybuje okolo 48 hodin, což je velmi slušné.

Na adrese Benu.cz můžete navíc kdykoli využít online poradenství, kde vám profesionálové pomohou s výběrem, pokud si nebudete vědět rady.

 

Benu.cz leták a akční nabídky

I lékárny mohou mít své slevy, výprodeje a akce. Na Benu.cz jich najdete spoustu. Zboží je ale vždy bez závad a nemusíte se bát nákupu nekvalitních léků nebo pomůcek. Nejzajímavější nabídky najdete přímo na e-shopu v oddělení „akce“. Nabídku ale shrnuje taky pravidelně vycházející Benu leták, který je rovněž dostupný online.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Benu.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Benu.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --