Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Banggood.com

Banggood.com

12 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Banggood.com

Banggood.com je čínský internetový obchod, ve kterém najdeš spoustu zboží. Výhodou je, že zboží přijde většinou rychleji, než z ostatních čínských eshopů a to proto, že mají sklad v EU. Poštovné je samozřejmě zdarma a garantují dodání do 25 dnů.

Upozornění: k přesměrování do banggoodu používejte vždy odkaz z Hamty.cz. Podrobnější návod ke správnému postupu najdete ve speciálních podmínkách níže na této stránce.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Banggood.com

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na [email protected] a my to napravíme.

Bags & Shoes; Clothing and Apparel 12 %
Smartphones; Tablet PC; Cleaning Appliances 6 %
Automobiles & Motorcycles; Computer & Networking; Electronics; Home & Garden; Home Appliances; Jewelry and Watch; Lights & Lighting; Mobile Phones & Accessories; Sports & Outdoor; Tools, Industrial & Scientific; Toys Hobbies and Robot; Health&Beauty 6 %

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Banggood.com

Speciální podmínky pro cashback u Banggood.com

Upozornění: k přesměrování do banggoodu používejte vždy odkaz z Hamty.cz (pouhé dokliknutí před platbou není dostačující). Pokud prokliknete jakýkoliv cizí odkaz, cashback bude blokován 15 dní. Mezi cizí odkazy patří např. google výsledky vyhledávání, bannery, kupónové stránky nebo jakákoliv reklama banggoodu. Pozor, za cizí odkazy mohou být považovány i reklamní bannery přímo na stránkách banggoodu (např. na hlavní stránce).

Doporučení pro ty, kteří navštěvují banggood i jinak než přes Hamty: pokud přesně víte, co chcete na banggoodu koupit a máte vybráno, doporučujeme přejít do nepoužívaného prohlížeče, prokliknout hamty odkaz a hned dokončit nákup bez klikání na jakýkoliv jiný odkaz.

Anebo můžete před dokončením nákupu vymazat cookies, poté prokliknout hamty a hned nato dokončit nákup.

Dodatečná reklamace: Upozorňujeme, že reklamace nepřipsaného nebo zamítnutého cashbacku není u banggoodu možná. 

Cashback není možné vyplatit v případě platby dárkovými certifikáty.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Banggood.com v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --