Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Answear.cz

Answear.cz

8 % zpět z nákupu


Cashback nelze získat za nákup přes mobilní aplikaci obchodu. Je nutné využít webový prohlížeč (ZDE návod)

Answear.cz

Dámské, pánské a dětské oblečení a obuv, více než 400 různých originálních značek.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu Answear.cz

Tento původem polský internetový obchod zahájil svou činnost v roce 2010 na adrese Answear.com. Už o tři roky později ale vstoupil na český trh pod domácí doménou Answear.cz a plně přizpůsobený českému zákazníkovi a jeho potřebám.

 

Answear.cz e-shop se záplavou značek

Answear není jediná značka, ale obchod, který umožňuje nákup tisíců druhů zboží od více než dvou stovek výrobců z celého světa. A jaké značky v sortimentu najdete? Ty nejslavnější a exkluzivní jako například Versace, Calvin Klein, Armani či Ralph Lauren. Ale taky populární a sportovní; jako Nike, Adidas nebo Salomon.

 

Answear.cz boty, šaty i dětské oblečení

Na Answear.cz můžete vybírat rovnou podle značky. Pokud ale nepatříte mezi fanoušky nějakého konkrétního výrobce, můžete se zorientovat podle přehledných kategorií. Ty základní tvoří móda pro dámy, pány a pak taky pro děti.

V těchto odděleních naleznete oblečení pro každou příležitost, kvalitní a stylovou obuv, všechny druhy spodního prádla, plavky a sportovní oblečení a v neposlední řadě množství doplňků – od klobouků a čepic přes tašky a kabelky až po peněženky, pásky nebo třeba i hodinky a mnoho dalších zajímavých kousků.

Součástí e-shopu je i blog či magazín, ve kterém inspiraci, informace o nejnovější nabídce a trendech, rady a tipy pro výběr a mnoho dalších zajímavostí.

 

Výhody nákupu na Answear.cz

Proč si vybrat oblečení nebo boty právě na této adrese? Například proto, že objednané zboží obchod expeduje už do 24 hodin a při nákupu už nad 1000 Kč získáte dopravu zdarma. To jsou rozhodně skvělé zprávy, ale není to všechno.

Answear.cz taky prodlužuje zákonnou lhůtu na vrácení zboží – a to na 30 dní. Zboží si můžete nechat zaslat kurýrní službou či poštou, ale taky si jej lze osobně vyzvednout. Využít můžete odběrná místa Answear.cz v Praze a Brně anebo síť poboček „Uloženka“.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Answear.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

 • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
 • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
 • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
 • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
 • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
 • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
 • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
 • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Nákup přes mobil v případě, že má e-shop mobilní aplikaci

Pokud Vás proklik z Hamty.cz automaticky přesměruje do mobilní aplikace obchodu, nelze cashback vyplatit. Máte 3 možnosti jak získat cashback:

 1. Použít klasický počítač při nákupu
 2. Vymazat aplikaci obchodu
 3. Zajistit, aby Vás web Hamty.cz přesměroval jen do mobilního webového prohlížeče obchodu. Tuto funkci zajišťuje buď aplikace obchodu nebo Váš telefon. Při první volbě je nutné zvolit k otevření prohlížeč. Níže ilustrační příklad pro vybraný obchod

Answear.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --