Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Aladine.cz

Aladine.cz

10 % zpět z nákupu

Aladine.cz

Aladine.cz - kreativní potřeby pro začátečníky, umělce i nadšené kreativce. Máme největší výběr razítek - dřevěná, pěnová, gelová, pro děti od 18 měsíců, pro školy, pro nevěsty, pro všechna roční období. Máme razítka na scrapbooking, diářová razítka, otočná. Nabízíme také všechny druhy vychytávek pro papírové a textilní tvoření, Home Deco, Bullet Journal, pečetění, embosování nebo patinování. Najdete u nás pohádkové odstíny různých barev, kouzelné pasty na mixed média, šablony, vyřezávací šablony a štětce. Vyhledáváme a zastupujeme světové kreativní značky jako jsou Aladine, Cadence, Studio Light, Gelli Plate. Prostřednictvím autorských návodů, kurzů a workshopů je představujeme našim zákazníkům. Chceme, aby naši zákazníci získali odvahu tvořit, kreativně se vyjádřit, vytvářet krásné věci vlastníma rukama a užívat si čas s rodinou, dětmi nebo přáteli. Přinášíme také malé radosti v podobě originálních dárků anglické značky Wrendale Designs a Royal Worcester.

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Aladine.cz

Speciální podmínky pro cashback u Aladine.cz

V případě objednávky od velkoobchodního zákazníka je cashback 0 %.

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Aladine.cz v současné době nenabízí žádné slevové kupóny. Zobrazit podobné slevy

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Registrovat přes Google

-- Nebo --