Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

4home.cz

4home.cz

4 % zpět z nákupu

4home.cz

Bytové doplňky a příslušenství do domácnosti - bytový textil, povlečení, jídelna, kuchyně, dekorace, spotřebiče, zahrada…

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na 4home.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

-15 %

KUPON

Zobrazit kód

Platí do 22.05.2022

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu 4home.cz

Česká společnost 4Home působí na našem trhu už patnáct let a nabízí jedinečný sortiment vybavení pro domácnost, kuchyni, ale třeba i zahradu. Nakoupit můžete v kamenné prodejně v Hradci Králové, ale samozřejmě především v eshopu 4Home.cz.

 

4Home prodejny

První kamenný obchod, ve kterém si zákazníci mohou vyzkoušet a prohlédnout zboží, otevřela značka 4Home v roce 2010. V průběhu času vznikly ještě další dvě pobočky, které ale posléze činnost ukončily. Hlavní těžiště zájmu totiž vždy leželo právě v internetovém prodeji. Aby byl obchod lidem blíž, umožnil zákazníkům vyzvedávání zboží na odběrných místech „Uloženka“, kterých je v současnosti v České republice mnoho stovek a jejich počet nadále roste.

 

Bleskurychlé vyřízení a výhodné možnosti dopravy

Internetový obchod 4Home.cz disponuje skladovacími prostory o rozloze 5000 m2. Díky tomu je naprostá většina produktů neustále skladem. Vyřízení a odeslání zboží se tak může odehrát ještě v den objednání – anebo nanejvýš do 2 pracovních dnů.

Vybrat si můžete hned z několika způsobů dopravy. Cenově nejvýhodnější je zmíněné osobní vyzvednutí na nejbližším odběrném místě. Při nákupu nad tisíc korun získáte jako bonus dopravu zdarma.

 

4Home.cz povlečení, dekorace, kuchyňské potřeby i zahradní nářadí

V eshopu 4Home.cz můžete nakoupit vše pro dům i pozemek na jediném místě a za velmi dobré ceny. Důvodem, proč nakupovat právě zde, je vysoká kvalita zboží a spolehlivost obchodu, který u nás působí od roku 2004 a patří ve svém odvětví k nejvýznamnějším.

V přehledných kategoriích najdete veškerý bytový textil, kuchyňské náčiní, nádobí i různé drobnosti, dekorace a doplňky do bytu, elektrické spotřebiče nebo úklidové prostředky. Obchod dokonce nabízí i výběr zdravotních pomůcek, kosmetiky nebo hraček.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na 4home.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes Google

-- Nebo --