Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

4home.cz

4home.cz

4 % zpět z nákupu

4home.cz

Bytové doplňky a příslušenství do domácnosti - bytový textil, povlečení, jídelna, kuchyně, dekorace, spotřebiče, zahrada…

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na 4home.cz

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

O obchodu 4home.cz

Česká společnost 4Home působí na našem trhu už patnáct let a nabízí jedinečný sortiment vybavení pro domácnost, kuchyni, ale třeba i zahradu. Nakoupit můžete v kamenné prodejně v Hradci Králové, ale samozřejmě především v eshopu 4Home.cz.

 

4Home prodejny

První kamenný obchod, ve kterém si zákazníci mohou vyzkoušet a prohlédnout zboží, otevřela značka 4Home v roce 2010. V průběhu času vznikly ještě další dvě pobočky, které ale posléze činnost ukončily. Hlavní těžiště zájmu totiž vždy leželo právě v internetovém prodeji. Aby byl obchod lidem blíž, umožnil zákazníkům vyzvedávání zboží na odběrných místech „Uloženka“, kterých je v současnosti v České republice mnoho stovek a jejich počet nadále roste.

 

Bleskurychlé vyřízení a výhodné možnosti dopravy

Internetový obchod 4Home.cz disponuje skladovacími prostory o rozloze 5000 m2. Díky tomu je naprostá většina produktů neustále skladem. Vyřízení a odeslání zboží se tak může odehrát ještě v den objednání – anebo nanejvýš do 2 pracovních dnů.

Vybrat si můžete hned z několika způsobů dopravy. Cenově nejvýhodnější je zmíněné osobní vyzvednutí na nejbližším odběrném místě. Při nákupu nad tisíc korun získáte jako bonus dopravu zdarma.

 

4Home.cz povlečení, dekorace, kuchyňské potřeby i zahradní nářadí

V eshopu 4Home.cz můžete nakoupit vše pro dům i pozemek na jediném místě a za velmi dobré ceny. Důvodem, proč nakupovat právě zde, je vysoká kvalita zboží a spolehlivost obchodu, který u nás působí od roku 2004 a patří ve svém odvětví k nejvýznamnějším.

V přehledných kategoriích najdete veškerý bytový textil, kuchyňské náčiní, nádobí i různé drobnosti, dekorace a doplňky do bytu, elektrické spotřebiče nebo úklidové prostředky. Obchod dokonce nabízí i výběr zdravotních pomůcek, kosmetiky nebo hraček.

Podrobné podmínky k získání cashbacku na 4home.cz

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes Google

-- Nebo --