Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Cashback a blokátory reklam


Blokátor reklam (např. AdBlock, AdBlock plus, Adguard apod.) je doplněk v prohlížeči, který může u některých obchodů ovlivnit spolehlivost měření cashbacku. 

 

Možnost č. 1 - Dočasně deaktivujte blokátor

Během prokliku a nákupu zcela vypněte nebo pozastavte blokátor. Pozor, nestačí jen pro hamty.cz a e-shop, kde nakupujete. Po dokončení nákupu si jej můžete opětovně zapnout.

Návod pro Chrome: Do adresního řádku v Google Chrome zadejte ručně chrome://extensions a potvrďte enter (nebo najděte doplněk v pravém horním rohu, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte "Správa rozšíření"). Najděte Blokátor a deaktivujte jej.

Návod pro Firefox: Zmáčkněte kombinaci kláves CTRL+SHIFT+A . Najděte Blokátor a deaktivujte jej.

 

Možnost č. 2 - Přidejte si několik adres do white listu blokátoru

V nastavení blokujícího doplňku vložte url adresu https://www.hamty.cz/adblock-filters/hamty.txt do seznamu povolených domén (filtrů). Tento seznam obsahuje domény, které potřebujeme k měření cashbacku. 

 

Blokátor AdGuard

Kliknutím na tlačítko níže budete přesměrování do nastavení blokátoru, kde jedním kliknutím potvrdíte přidání Hamty.cz (a dalších měřících domén) do white listu.

 

Povolit cashback pro AdGuard »

 

AdBlock a AdBlock Plus

   

 1. V pravém horním rohu najděte doplněk a klikněte na něj, poté vyberte možnost Nastavení nebo Možnosti

 

2. Poté vyberte volbu "Pokročilé" nebo "Filter List" a přidejte k seznamu filtrů adresu https://www.hamty.cz/adblock-filters/hamty.txt a uložte

 

  

Prohlížeč Brave

Tento prohlížeč má blokátor přímo integrován a pro získávání cashbacků jej silně nedoporučujeme. 

 

Máte dotaz? Napište nám kdykoliv na [email protected] 


Registrovat přes Google

-- Nebo --