Zaregistrujte se a získejte dnes navíc 50 Kč

Mbank

Mbank

650 Kč zpět z nákupu

Mbank

Bankovní služby bez poplatku.

Cashback odměnu získáte za uzavření nové smlouvy Běžný účet mKonto nebo Běžný účet mKonto pro děti. Platí pouze pro nové klienty mBank (ne stávající). Účet je nutné založit ze stránky, na kterou vás přesměrujeme z hamty.cz. Otevřený formulář již nesmíte opouštět.

Celý proces musí proběhnout plně on-line přes formulář bez "odkladu na později". Otevření účtu musí proběhnout bez telefonické nebo e-mailové podpory ze strany mBank (tj. plně on-line). 

 

Dostupné slevové kódy, akce a slevy na Mbank

Slevové kupóny zlevní nákup ještě před zaplacením. Získejte okamžitou slevu hned díky slevovému kupónu a po nákupu ještě cashback od Hamty.cz.

-1000 Kč

AKCE

Odměna 1 000 Kč pro nové klienty na Mbank

Viz. podmínky na hlavní stránce mbank

Získat slevu

Platí do 30.06.2021

Získám cashback za nákup se slevovým kupónem, který není na Hamty.cz?

Příklad získání cashbacku za nákup přes Hamty.cz

Na BonPrix si chcete koupit šaty za 1 650 Kč

Na Hamty.cz najdete BonPrix a prokliknete se do obchodu

Dokončíte nákup jako obvykle

Na účet Hamty.cz Vám automaticky připíšeme odměnu 148 Kč

Cashback nabídka obchodu Mbank

Dokážete u konkurence získat více? Máte pocit, že Hamty.cz se Vám nevyplatí? Napište na podpora@hamty.cz a my to napravíme.

Běžný účet mKonto 650 Kč
Běžný účet mKonto pro děti 350 Kč

Podrobné podmínky k získání cashbacku na Mbank

Speciální podmínky pro cashback u Mbank

Cashback odměnu získáte za uzavření nové smlouvy Běžný účet mKonto a Běžný účet mKonto pro děti. Platí pouze pro nové klienty mBank (ne stávající). Účet je nutné založit ze stránky, na kterou vás přesměrujeme z hamty.cz. Otevřený formulář již nesmíte opouštět.

Celý proces musí proběhnout plně on-line přes formulář bez "odkladu na později". Otevření účtu musí proběhnout bez telefonické nebo e-mailové podpory ze strany mBank (tj. plně on-line). 

Na účtu se Vám zobrazí rovnou schválená transakce (do 60 dní od uzavření smlouvy), tj. nezobrazí se vám čekající transakce jako je obvyklé u e-shopů. 

Nejčastější důvody nevyplacení cashbacku

K získání cashbacku je nutné, aby byl Hamty.cz posledním odkazujícím webem do e-shopu před dokončením nákupu. Pro maximální spolehlivost doporučujeme navštěvovat e-shopy pouze proklikem přes Hamty.cz a ne jinak (přímo nebo přes jiné odkazy) a to i v momentě, kdy si jen zboží prohlížíte.

  • Za platbu DPH: cashback je počítán z hodnoty zboží bez DPH, poštovného a jiných poplatků
  • Byl použit slevový kupón, který nebyl zveřejněn na Hamty.cz (podrobnější vysvětlení)
  • Nákup byl zcela nebo částečně placen jinak než „penězi“, např. kredity, věrnostními body, pomocí poukazů, voucherů, benefitními programy, službami typu Twisto nebo Kupnajisto apod.
  • Jedná se o firemní nebo B2B nákup
  • Byla Vám poskytnuta speciální sleva nebo jiná výhoda, např. zaměstnanecký účet, VIP program obchodu, přímá kompenzace od obchodu apod.
  • Nákup nebyl proveden plně on-line (např. e-mailem, telefonicky apod.)
  • Nákup byl dodatečně upraven (zejm. pokud tím vznikne nová objednávka a ta původní bude stornována, nedostupnost zboží, náhradní plnění apod.)
  • Kompletní výčet najdete v podmínkách ZDE

Technické omezení pro získání cashbacku

Registrovat přes google

-- Nebo --